Gradonačelnik Mostara upriličio prijem za Sveučilišni plivački klub Zrinjski

Gradonačelnik Mostara dr. Mario Kordić upriličio je danas u Gradskoj vijećnici prijem za Upravu i članove Sveučilišnog plivačkog kluba Zrinjski.

Gradonačelnik je čestitao SPK Zrinjski na sjajnim rezultatima koje postiže na domaćim i međunarodnim natjecanjima, te istaknuo kako Grad intenzivno radi na izgradnji Olimpijskog bazena, što će omogućiti odlične uvjete za treniranje svim plivačima u Mostaru.

Predsjednica SPK Zrinjski Renata Dodik zahvalila je gradonačelniku na potpori i upoznala ga s aktivnostima kluba, kao i sa problemima s kojima se suočava.

Sveučilišni plivački klub Zrinjski okuplja oko stotinu članova, a protekloga vikenda plivači Zrinjskog su na Međunarodnom natjecanju u Banja Luci osvojili 50 medalja.

Ovom prigodom gradonačelniku dr. Kordiću uručena je Zahvalnica za doprinos i pomoć u razvoju Sveučilišnog plivačkog kluba Zrinjski.

Najnovije

Samoljepljive marke HP Mostar „Božić 2025. i Nova godina“ u prigodnim kutijama

Hrvatska pošta (HP) Mostar prigodnim poštanskim markama tradicionalno obilježava...

Tour of Bosnia and Herzegovina: Ned Boulting dolazi kao službeni medij na Touru

Nakon današnjeg sastanka koji se održao u Londonu, organizatori...

Najava predstave Guščar Matija

Guščar Matija, predstava za koju se ovih dana traži...

Rezultati jučerašnjih utakmica turnira HVIDR-a Mostar 2025.

Dana 17.11.2025 godine odigrane su utakmice u kategoriji Osnovne...

Dodjela nagrada Gavranu, Baueru i Prosenjaku za najbolji povijesni roman u suvremenoj hrvatskoj književnosti

Tradicionalna književna manifestacija „Kraljevstvo riječi“, koju organiziraju Društvo hrvatskih...

Prestavljanje knjige “Širokobriješka slikovna slovarica” u organizaciji Narodne knjižnice HNŽ Mostar

Najavljujemo predstavljanje knjige "Širokobriješka slikovna slovarica", autorica Tine Zovko...

Mirna prosvjedna šetnja protiv femicida u Mostaru

Inicijativa građanki/na Mostara organizira mirnu prosvjednu šetnju građanki/na Mostara...