Velahavle: Novi single najavljuje koncert u Sarajevu

Sarajevski bend Velahavle objavio je svoj peti singl “Svijet može stati” s novog albuma “Erotski program”. 

Nakon singlova “Ostavi me ti” i “Subota”, bend je svaka dva tjedna objavljivao novi singl i tako najavio album koji će uskoro ugledati svjetla noći.

Za “Svijet može stati” snimljen je spot koji je režirao Samir Hodović, frontmen i autor najvećeg dijela pjesama benda Velahavle. U spotu glavnu ulogu ima mlada sarajevska skejterka Vaks.

Ekipa koja je sudjelovala u snimanju spota mi je u potpunosti olakšala ovo, za mene novo iskustvo, u ulozi redatelja. Počevši od Ervina Golubovića, koji je sjajan snimatelj, do Vaks, koja je 14 sati vozila skejt bez ikakvog kukanja, pa do svih ostalih u ekipi, i ovom putem im se zahvaljujem“, rekao je Samir Hodović.

Velahavle će 8. studenoga nastupiti u Cinemas Sloga i promovirati novi album “Erotski program”.

Ovo će biti prilika i da čujemo pjesme s prethodnog albuma 22:22, kao i pjesme iz nešto starijeg i drugačijeg repertoara grupe. Kao specijalni gost, pojavit će se mladi sarajevski umjetnik Ruhur, kojem će ovo biti prvo live predstavljanje.

Ulaznice za koncert možete nabaviti putem online servisa Kupikartu.ba, kao i na svim prodajnim mjestima ovog servisa.

Najnovije

Finalni umjetnički performans mladih Mostara – „Global Art Fusion“

Agencija lokalne demokracije (LDA) Mostar poziva medije da ispratite...

Zlatna povleja Matice hrvatske za monografiju “Ferdinand Zovko: Baritonov život za publiku”

Monografija „Ferdinand Zovko: Baritonov život za publiku“ autora Dragana...

Odlazak doajena novinarstva i kroničara suvremene povijesti Mostara

U 79. godini života preminuo je Šemsudin Zlatko Serdarević, doajen mostarskog novinarstva,...

Počela izgradnja novog terminala Zračne luke Mostar, vrijednog 1,5 milijuna maraka

Gradonačelnik Mostara dr. Mario Kordić i predsjednica Vlade Hercegovačko...

Bošnjak u Berlinu sudjelovala na konferenciji o reformama tržišta rada

Ministrica civilnih poslova Bosne i Hercegovine Dubravka Bošnjak, na...

Milan Sitarski: Lagumdžija je mahanjem zemljovidom trećeg entiteta u sred Vijeća sigurnosti internacionalizirao hrvatsko pitanje

Član Stručnog tima Instituta za društveno-politička istraživanja Milan Sitarski...

FMOZ poziva akademsku i istraživačku zajednicu na prijavu projekata iz znanosti i inovacija

Federalno ministarstvo obrazovanja i znanosti poziva univerzitete, znanstveno-istraživačke institucije,...

Narodno pozorište RS-a s „Gospođom Olgom“ gostuje na Mostarskom proljeću

Već tradicionalni sudionik kazališnoga programa Mostarskoga proljeća, ansambl Narodnoga...