the Karambol u Vinkovcima sviraju novi album

Nakon singla “Divan dan”, koji je na svoj osebujan način začinila Septica i kojim su the Karambol najavili novi nosač zvuka, album “Nakon svega” u izdanju Multi Music Media i Croatia Recordsasvjetlo dana ugledao je prošlog mjeseca.

Ovaj četvrtak, 14. rujna, the Karambol popet će se na pozornicu vinkovačkog Vanilla kluba i predstaviti nove pjesme publici uživo. Promocija albuma kreće u 20 sati.

Bend the Karambol osnovan je 1979. godine, kroz sastav su prošli brojni glazbenici, a sadašnja postava formirana je od iskusnih glazbenika koji su svoj zanat brusili u nadaleko poznatoj vinkovačkoj školi rocka. The Karambol čine: pjevač Vladimir Bakarić, ritam gitarist Miroslav Fuzy, solo gitarist Krešimir Janošić, bubnjar Hrvoje Tuček, basist Slaven Nuhanović, klavijaturist Mario Dragičević te Petra Marković kao prateći vokal. Bend je odsvirao brojne koncerte i festivale te nastavljaju, u nikad jačem sastavu s prekaljenim glazbenicima koji su prošli školu rock ‘n’ rolla i svirali u većini najznačajnijih vinkovačkih bandova, s istim entuzijazmom kao i na samom početku.
Album “the Karambol – Nakon svega može se pronaći u prodaji po cijeni od 12 eura na svim prodajnim mjestima Croatia Recordsa te na webshopu.

Najnovije

Likarija predstavila novu pjesmu „Poruka“: Podsjetnik na druženje i stare vrijednosti

U programu Običnog radija gostovali su Luka Bakota i...

Središnji birački popis između pravila i realnosti

Koalicija za slobodne i poštene izbore „Pod lupom“ objavila...

Balet Mostar Arabesque plasirao se u Finale Dance World Cup 2026 u Dublinu

U subotu, 8. ožujka 2026. u hrvatskoj Požegi održane...

Pripreme za Dane hrvatskog filma 2026. godine: Čović i Filipović s Organizacijskim odborom u Orašju

U okviru redovite posjete Orašju, predsjednik Hrvatskog narodnog sabora...

Informacija o rizicima poslovanja transportnih tvrtki usljed primjene pravila 90/180

Primjena pravila 90/180 za profesionalne vozače iz Bosne i...

PRIZNANJE IZ FRANCUSKE: Biciklistički savez BiH istaknut kao europski primjer uspješne realizacije UCI projekata

Prošlog vikenda, unutar povijesnih zidina Papinske palače u Avignonu,...

Treći gospodarski forum Županije Zapadnohercegovačke 12. ožujka u Širokom Brijegu

Treći gospodarski forum Županije Zapadnohercegovačke održat će se 12....

Sutra se obilježava Svjetski dan bubrega

Svake godine, drugog četvrtka u ožujku obilježava se Svjetski...