Na koncertu Emanuela i fra Marina Karačića očekuju se ljubitelji kršćanske glazbe

U srijedu, 31. srpnja, ljubitelji duhovne glazbe imat će priliku doživjeti posebnu večer u amfiteatru Herceg etno sela u Međugorju uz najpoznatije izvođača duhovne glazbe sa naših prostora fra Marina Karačića i grupu Emanuel iz Velike Gorice.

Pod nazivom “Večer slavljenja”, ovaj koncert obećava duboku duhovnu povezanost i bit će odlična uvertira u Mladifest.

- Oglas -
CMC festival
CMC festival

Koncert je odmah po najavi izazvao veliko zanimanje ljubitelja kršćanske glazbe koji će u Međugorje pristići iz naše zemlje, Hrvatske ali i mnogih drugih zemalja, poput Belgije, Luksemburga, Austrije, Njemačke, Irske i drugih.

Sedam dana prije koncerta u prodaji je ostala još samo trećina ukupno raspoloživih ulaznica, koje se po cijeni 20 KM mogu kupiti na recepciji Herceg etno sela, info pultu Mepas Malla i online preko entrio.

Što će “Večer slavljenja” ponuditi publici 31.7. u amfiteatru Herceg etno selu, najavili su članovi benda Emanuel, Franciska Perković i Domagoj Pavin.

„Naravno, više od koncerta. Više od glazbe. Naša molitva za ljude koji dolaze je da se susretnu licem u lice s Božjom moći te da mu dopuste napraviti ono što oni sami ne mogu učiniti. Želimo gledati kako odlaze s tog mjesta napunjeni u svakom području koje je bilo iscrpljeno.

Ovo je vrijeme za žetvu. Obilno iznad i izvan očekivanja. Piše u Marku 2, 12: “Svi su se divili i slavili Boga. Govorili su: “Ovako nešto još nikad nismo vidjeli.” Evo, neka bude po toj riječi. Kao i uvijek učinit ćemo sve da ta večer bude posebna i u svakom drugom smislu, odnosno da svaki segment služi svrsi na najvećoj mogućoj razini. Cijeli tim je spreman dati svoj maksimum“, kazali su uoči koncerta.

Najnovije

Kiki Rahimovski publici daje Dupli zagrljaj

Kiki Rahimovski, jedan od najprepoznatljivijih i najvoljenijih glasova domaće...

Doris Dragović i njezini najveći hitovi sada na LP formatu!

Najveći hitovi splitske glazbene dive Doris Dragović napokon su objedinjeni u...

Potpora ministrice Bošnjak HKD Napredak Mostar: Očuvanje kulturne baštine

Ministrica civilnih poslova Bosne i Hercegovine, Dubravka Bošnjak, primila...

Ivan Ive Županović donosi ljubavnu baladu

"Što san ti ja" nastavlja niz pjesama ljubavne tematike...

Studij Politologije Filozofskog fakulteta SUM-a obilježio Dan Europe

Studij Politologije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Mostaru nizom aktivnosti...

Velike pripreme za mjuzikl Annie – Plesni studio B-Dance donosi spektakl godine!

Nakon nezaboravnih hitova Kralj lavova i U potrazi za...

SkyAlps proširuje kapacitete i letove iz Mostara

Regionalna aviokompanija SkyAlps najavila je značajno širenje svojih operacija...

Jablanica: Održana panel rasprava pod nazivom “Žene u lokalnoj zajednici”

Inicijativa građanki/na Mostara održala je panel raspravu pod nazivom...