DJ Tomcraft 4. kolovoza stiže u BiH, nastup 21. srpnja prolongiran zbog nevremena

Ljubitelji elektronske glazbe u Bosni i Hercegovini u petak, 4. kolovoza, moći će uživati u nastupu Toma Brunkera a.k.a. DJ Tomcrafta.

Njemački producent i DJ, javnosti poznat po hitu “Loneliness”, s kojim je 2002. godine za samo sedam dana osvojio mnoge glazbene top-liste, s publikom se trebao družiti na Robinzon Brodolom partyju 21. srpnja, ali je ovaj jedinstveni događaj prolongiran zbog velikog nevremena.

Podsjetimo, Robinzon Brodolom će se nakon trogodišnje pauze održati na Modracu.

Nevrijeme nam je pokvarilo Brodolom 21. srpnja, ali 4. kolovoza očekujemo rekordnu posjetu i nezaboravan provod. Nakon tri godine pauze (zbog pandemije) nastavljamo tamo gdje smo stali, vraćamo se, još veći i još bolji. Na jedinstvenoj koncertnoj sceni u regiji, ove godine ponovo ćemo uživati u svjetskim hitovima i vrućim ritmovima uz posebno odabranu i provjerenu DJ ekipu. Kada smo birali koje je to ime s kojim ćemo krenuti u nastavak tradicije i najboljeg provoda, željeli smo, pošto je ovo prvi Brodolom nakon pandemije, da u svemu bude i malo simbolike. Zato smo odabrali svjetski poznatog DJ Tomcrafta koji je točno prije deset godina svirao na Modracu. Mi ćemo dodati, nije samo svirao, nego je oduševio publiku u koncertnoj areni Robinzon. U petak se spremite za mnogo plesa, zabave i dobre energije”, poručili su organizatori Robinzon Brodolom partyja.

Najnovije

Sustav koji zlostavlja djecu nema pravo postojati

Zbog slučaja poticanja djece iz Doma za nezbrinutu djecu...

Guvernerka CBBiH sudjelovala na regionalnoj konferenciji o SEPA integraciji u Ohridu

Guvernerka Centralne banke Bosne i Hercegovine, dr. Jasmina Selimović,...

Barbara Matić i Lara Cvjetko na Borsinom trening kampu u Mostaru

Mostar će početkom studenoga ponovno postati središte europskog juda....

Gradonačelnik Kordić primio ravnatelja Simfonijskog orkestra Bunozu

Gradonačelnik Mostara dr. Mario Kordić primio je danas u...

Vlada HNŽ-a: 8,86 milijuna KM za vitalnu vodnu infrastrukturu svih gradova i općina

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije na 52. je redovitoj sjednici usvojila...

Darijana Filipović otvara Borsa Open 2025 

U nedjelju, 2. studenoga, s početkom u 13:00 sati, u sportskoj...

Ministrica Duraković predstavila Strategiju za prevenciju ovisnosti u Federaciji BiH 2025.–2035.

Federalna ministrica obrazovanja i znanosti, prof. dr. Jasna Duraković,...