Nove internetske opcije za bezbrižno surfanje u roamingu

Korištenje interneta tijekom boravka u inozemstvu, bilo iz poslovnih ili privatnih razloga, upravo je postalo jednostavnije i povoljnije za korisnike. ERONET je redizajnirao svoje Internet roaming opcije čija aktivacija omogućava bezbrižno surfanje internetom tijekom vikend boravka na moru ili nešto dužeg godišnjeg odmora, uz potpunu kontrolu troškova.

Korisnicima su tako dostupne tri opcije, ovisno o duljini boravka u inozemstvu i internetskim navikama:

  • Opcija Dan uključuje 1 GB internetskog prometa za samo 4 KM;
  • Opcija 5 Dana, nudi također 1 GB, ali i duži rok korištenja od 5 dana, za 6 KM;
  • Opcija 30 Dana uključuje 5 GB internetskog prometa i 20 minuta poziva iz roaminga prema Eronet mreži koje možete potrošiti unutar 30 dana, a za ovu opciju morat ćete izdvojiti 15 KM.

Opcije se jednostavno aktiviraju putem USSD koda *555*6#, a po isteku ili nakon što se iskoristi uključeni promet, one se automatski deaktiviraju, čime se i onemogućava podatkovni promet u roamingu.

Najbolji dio jest taj što se u jednom mjesecu tarifne opcije mogu aktivirati više puta, tako da bilo kakva osobna promjena plana, poput produljenja boravka vani ili dodatnog vikenda na moru, ne predstavlja problem.

- Oglas -
FIS oglas za posao

Tarifne je opcije moguće aktivirati uz sve ERONET postpaid tarife za privatne korisnike.

Najnovije

Uoči povijesnog koncerta na Hipodromu objavljeno vinilno izdanje Hodočasnik

Marko Perković Thompson 5. srpnja 2025. održat će veliki koncert na...

Mostar grad boljeg sluha: slušni centar Plus integriran u Neuroth

Kompanija Neuroth, jedna od vodećih na polju slušnih aparata...

Guvernerka CBBiH nazočila godišnjem sastanku belgijsko-holandske konstituence u Luksemburgu

Guvernerka Centralne banke Bosne i Hercegovine, dr. Jasmina Selimović,...

Klapa more predstavlja spot za singl Samo ti

Uvijek aktivna šibenska Klapa More, predstavlja obradu velikog tamburaškog...

Zbog asfaltiranja ceste Mostar – Kobilovača – Čitluk, do nedjelje svakog jutra potpuna obustava prometa

Tvrtka Hering obavještava sve vozače kako će zbog izvođenja asfalterskih radova...

Ministrica Duraković i savjetnik Hedžić na radionici o položaju, sigurnosti i budućnosti mladih u FBiH

Federalna ministrica obrazovanja i znanosti, prof. dr. Jasna Duraković,...

Kviz u vrtu punom glazbe i popusta okupio kvizaše i glazbenike: Croatia Records i Hrvatski kviz savez objavili suradnju

U srijedu, 2. srpnja, dvorište Croatia Recordsa u Zagrebu pretvorilo se u oazu...

Koncert “DOMOVINA” okuplja folkloraše iz Mostara i Chicaga!

HKUD "Rodoč" Mostar u suradnji s tamburaško plesnom skupinom...