Tko će ući u Skupštinu Dinama?

Danas je povijesni dan za GNK Dinamo, održavaju se povijesni izbori za Skupštinu zagrebačkog kluba. Izbori su počeli u 9 sati, a glasovati je moguće do 19 sati. 

Pravo glasa imaju svi punoljetni članovi kluba koji su to bili u prošloj kalendarskoj godini i imaju važeće članstvo u trenutku izbora.

Birat će između dvije liste – “Dinamovo proljeće” koju predvodi Velimir Zajec i “Dinamo iznad svih” na čijem čelu je Otto Barić mlađi.

Prvi put u povijesti kluba članovi Dinama imaju mogućnost izabrati na demokratskim izborima nove skupštinare. Pravo glasa ima 13.025 članova Dinama.

Skupština Dinama broji 60 članova, a 25 će odabrati članovi kluba odabirom jedne od dviju nominiranih lista. Preostalih 35 skupštinara odabrat će aktualni saziv Izvršnog odbora tajnim glasovanjem. 

Najnovije

„Eros i Thanatos“ u Tomislavgradu: umjetnost između života i prolaznosti

U petak, 27. veljače 2026. godine, je u galeriji...

Spasi jedno dijete i spasit ćeš cijeli svijet. Postani Kum.

Svijet koji gledamo svakog dana pun je teških priča...

Božo Ljubić: Od rata, Pogorelice do Heleza veze Sarajeva i Teherana su jake – to je autogol za Bošnjake

Predsjednik Glavnoga vijeća HNS-a Božo Ljubić u emisiji Kompas...

U Neumu predstavljen COASTRUST projekt, potpisani memorandum i sporazum

U sklopu današnjega predstavljanja COASTRUST-a, projekta koji okuplja sedam...

8 milijuna KM za nova radna mjesta: Fond poziva i pruža priliku za zapošljavanje osoba s invaliditetom

Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom...

Omiljene Frajle zagrebačka publika u Lisinskom opet ispratila ovacijama na početku velike regionalne turneje s novom članicom

Nadaleko poznate ambasadorice dobre zabave - sestre Jelena i Nevena Buča...

Mostar želi nastaviti pobjednički niz pred domaćom publikom

Košarkaši HKK Mostar u petak nastavljaju prvenstvenu utrku domaćim...

EU ambasador Soreca u posjeti službenicima FRONTEX-a raspoređenim na graničnom prelazu Bijača

Šef Delegacije Europske unije u Bosni i Hercegovini i...