Publika željno iščekuje večerašnji koncert Dalmatina: Stižu fanovi iz cijele zemlje i Hrvatske

Grupa Dalmatino večeras će na radost brojnih fanova nakon godinu dana ponovo nastupiti na pozornici amfiteatra Herceg etno sela u Međugorju.

Koncert, koji je odmah po prvoj najavi izazvao veliki interes, očekivano je gotovo rasprodan i još mali broj ulaznica dostupan je na recepciji Herceg etno sela, info pultu Mepas Mall-a (od 12-15 h), sustava kupikartu.ba,  a ukoliko ih ostane, ulaznice će biti moguće kupiti i večeras prije početka koncerta koji počinje u 21 sat.

Obožavatelji su u iščekivanju izvedbi mnogobrojnih hitova na najljepšoj ljetnoj pozornici u Hercegovini, gdje će vokal i gitara Ivo Jagnjić, te Zdravko Sunara na bubnjevima, sa ostatkom ekipe, pokušati nadmašiti svoje dosadašnje koncertne uspjehe.

Veliki miljenici publike i ovaj put obećavaju dobru zabavu i druženje uz neke od najvećih hitova iz svoje bogate karijere, a publici će premijerno izvesti i novu pjesmu „Fala Bogu, sritna zvizdo“.

Budite dio ovog glazbenog spektakla, jer Dalmatino će još jednom pokazati da su trenutno jedni od kvalitetnijih i popularnijih hrvatskih izvođača.

Sponzori koncerta: HT Eronet, Džajić commerce, XL, Herceg etno selo, Turistička zajednica HNŽ.

Medijski partneri: bljesak.info, jabuka.tv, brotnjo.info, Običan radio, RTV Herceg Bosne, Radio Široki Brijeg, Dnevni list.

Najnovije

HT Eronet – ponosni sponzor humanitarne utrke Mostar Run Weekenda

Deseto izdanje Mostar Run Weekenda, već tradicionalno, donosi i...

Akcija povodom 50 godina Dječjeg vrtića Ljubuški: Prikupljene 33 doze krvi

U četvrtak, 5. veljače, u prostorijama Dječjeg vrtića Ljubuški...

HSP BiH: Opasnost od velikosrpske agresije živi i danas

Povodom obilježavanja godišnjice masakra na sarajevskoj tržnici Markale, kada...

U Vladi HNŽ-a održana prezentacija na temu Reformske agende BiH i Plana rasta za Zapadni Balkan

Na poziv predsjednice Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Marije Buhač, ravnatelj...

Obilježavanje “Dana sjećanja na pobijene franjevce i puk Širokog Brijega”

U Širokom Brijegu se od 1. do 7. veljače...

Zabranjeno pušenje kao Neuštekani konačno u Tuzli i Mostaru

Nakon rasprodanih koncerata u Sarajevu, Ljubljani, Zagrebu, Beogradu, Zadru...

OS BiH demantirao navode o nadležnostima, mandatu i radu Saveza

Povodom javnih istupa i saopćenja Upravnog odbora Odbojkaškog saveza...

Župa Klobuk na »Danima slugu Božjih i ubijenih hercegovačkih franjevaca«

Obilježavanje »Dana slugu Božjih i pobijenih hercegovačkih franjevaca« ili...