Petrov nakon debakla: Ja sam kriv

MOST ima jako loš rezultat i najvjerojatnije ne ulaze u EU parlament. Božo Petrov, čelnik Mosta i nositelj liste, rekao je da je on krivac.

“Hvala svima koji su sudjelovali u kampanji. Što se tiče toga što je pošlo po krivu, smatram da je bila slaba izlaznost. Ne bih volio prebacivati odgovornost, ja sebe smatram krivim najviše, ja sam vodio kampanju.

Vodili smo pozitivnu kampanju, konstruktivnu inicijativu, nismo pričali o drugima, nismo muljali. Možda je to ono što je pošlo po krivu, možda smo trebali raditi drugačije pa bismo dobili mandat”, rekao je kroz smijeh.

“Ali, s druge strane, ne bih ništa promijenio. Građani su odlučili drugačije, nažalost, većina je ljudi ostala kod kuće”, rekao je. 

Kaže da ne može reći da je razočaran. “Malo jest bolno”, rekao je Petrov. “Ali da mi je netko rekao da radim sve drugačije i da ću dobiti mandat, ja to ne bih izabrao, izabrao bih ovaj sistem”, rekao je.

Najnovije

Edukacija za trudnice na Fakultetu zdravstvenih studija

U organizaciji Alumni kluba Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta u...

Ginekolozi poručuju: Imunizacija protiv HPV-a i redoviti pregledi spašavaju živote

Zavod za javno zdravstvo Federacije Bosne i Hercegovine i...

Popis dobitnika dodatka na stipendiju za dvije kategorije – smještaj u studentski dom i deficitarnost zanimanja

Ministarstvo obrazovanja, znanosti, kulture i športa HNŽ je u...

Skupština HNŽ-a pozvala sindikate zdravstvenih djelatnika da prihvate Vladinu ponudu

Skupština Hercegovačko-neretvanske županije na jučerašnjemu je zasjedanju, nakon rasprave...

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi u Dječjem vrtiću Ljubuški

Povodom obilježavanja velikog jubileja, 50 godina djelovanja Dječjeg vrtića...

Gradonačelnik Kordić sa zastupnicima u Europskom parlamentu

Gradonačelnik Mostara dr. Mario Kordić se u Gradskoj vijećnici...

FIS traži prodavača za poslovnicu u Mostaru

Trgovačko društvo FIS d.o.o. za potrebe prodajnog centra u...

EKO EHO: Pravovremena briga o mentalnom zdravlju majki ne smije ovisiti od mjesta stanovanja

„Kao neko tko je nakon porođaja doživio težak oblik...