NETANYAHU O ELIMINACIJI VOĐE HAMASA: Zlo je danas pretrpjelo težak udarac, nastavit ćemo punom snagom do povratka kući vaših najmilijih

Izraelski premijer Benjamin Netanyahu izjavio je da je zlo “pretrpjelo težak udarac”, ali je upozorio da zadatak Izraela “nije dovršen”. Tvrdi da je Izrael ispunio obećanje da će ubiti vođu Hamasa.

“Danas je zlo pretrpjelo težak udarac, ali zadatak koji je pred nama još nije dovršen”, naveo je. Obraćajući se obiteljima talaca, kazao je da je ovo “važan trenutak u ratu”.

“Nastavit ćemo svom snagom do povratka kućama vaših najmilijih”, najavio je nazvavši to svojom “najvećom obvezom”.

Imao je i poruku za stanovnike Gaze rekavši: “Sinwar vam je uništio život. Rekao vam je da je lav, ali u stvarnosti se skrivao u mračnoj jazbini – i ubijen je kada je u panici bježao od naših vojnika.”

Najnovije

Croatia Records dobila novog direktora

Mario Kovač od 1. srpnja 2026. godine preuzeo...

Oštra reakcija JP Autocesta FBiH: Daljnu komunikaciju vodimo isključivo s OLAF-om i pravosudnim institucijama

Povodom medijskih navoda i reakcije tvrtke PPG objavljene danas...

U ponedjeljak počinje online pretprodaja ulaznica

Online pretprodaja ulaznica za filmove u programu 32. Sarajevo...

Oglas za posao: FIS Ljubuški traži montera namještaja

Gospodarsko društvo FIS d.o.o. za potrebe Prodajnog centra FIS...

Studentski centar Sveučilišta u Mostaru popunio kapacitete za starije studente, uskoro natječaj za brucoše

Završen je natječaj za prijem studenata starijih studenskih godina...

Najmlađi za čišći Mostar: Kako djeca mijenjaju navike cijele obitelji

Navike koje usvajamo u najranijoj dobi često ostaju s...

U Ljubuški stiže hit predstava “Ženici” u kojoj glume Pero Eranović i Ivan Barnović glumci iz Splita

Program 20. Dana Hardomilja koji počinje sutra u petak 31. srpnja...