Ljubav kao dar za kraj 2024. u novom singlu Matije Cveka “Nudim ti se”

Matija Cvek završava godinu u velikom stilu novim singlom “Nudim ti se”, koji donosi emotivnu priču i najavljuje njegov treći album. Balada, prožeta iskrenim emocijama i intimnom atmosferom, još jednom potvrđuje Cvekovu sposobnost da stvori pjesme koje diraju publiku.

Ova pjesma rezultat je suradnje s producentom Mahirom Sarihodžićem, dok su prateći vokali djelo iznimne Maye Sar, čije pjevanje unosi toplinu i dodatnu dubinu. Posebnu čar pjesmi daju gitare Žana Serčiča, gudački sastav Vortex Strings i bas linije Kreše Tomca, čime je pjesma dobila bogat i emotivan zvuk.

Videospot, snimljen u režiji Luke Sepčića i produkciji agencije Kavakava, nadopunjuje pjesmu nježnim prizorima koji slave jednostavne trenutke života i ljepotu ljubavi. Estetika spota savršeno se uklapa u atmosferu pjesme, donoseći vizualni užitak koji prati emociju glazbe.

„Sretan sam na ostvarenoj dugoiščekivanoj suradnji s prijateljem i producentom Mahirom Sarihodžićem, sretan  sam što je na pjesmi back vokale snimila moja junakinja i artistički uzor Maya Sar, sretan sam što su gitare fenomenalan kreativni doprinos kolege i velike slovenske zvijezde Žana Serčiča, predivni gudački sastav Vortex Strings zašećerio je cjelokupni dojam, a Krešo Tomec zaslužan je za bass gitaru. Želim ovoj pjesmi ugodnu plovidbu eterom i svu ljubav slušatelja, ljubav nas koji smo ju stvarali ima bezuvjetno i vječno.“ rekao je Cvek.

Ovo je samo uvod u ono što možemo očekivati od nadolazećeg albuma.

Najnovije

Liga mjesnih zajednica Grada Mostara: Ekipe Ilića i Ortiješa, Avenije i Balinovca upisale važne bodove

Liga mjesnih zajednica Grada Mostara nastavljena je u utorak...

Bingo Group nastavlja sponzorstvo Sarajevo Film Festivala

Bingo Group i Sarajevo Film Festival službeno su nastavili...

Blatničke note dobrote ponovno okupljaju ljubitelje glazbe i humanosti

Blatnica će i ove godine biti domaćin jedinstvenog događaja...

Oštra osuda predsjednice Buhač nakon skrnavljenja crkvenoga prostora i vjerskoga znamenja u Međugorju

Predsjednica Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Marija Buhač oštro je osudila...

Mostar domaćin Balkanskog U20 prvenstva u odbojci, počele pripreme BH reprezentacije

Ženska U20 odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine okupila se...

Gimnazija “Aleksa Šantić” – 40. godišnjica mature (generacija 1982.–1986.)

„Četrdeset godina nakon završetka gimnazije ponovno smo zajedno“ –...

Običan radio Mostar daje podršku regionalnom fotonatječaju „Nagrada Neum region 2026.”

Dragi naši slušatelji i čitatelji, Običan radio Mostar s ponosom...