Božić je tu, nova je pjesma Ivice i Ivone Šeperić predstavljaju:

Predblagdansko vrijeme bogatije je za još jednu božićnu pjesmu. Ivona i Ivica Šeperić predstavljaju “Božić je tu”, pjesmu koja će uljepšati prosinac i pripreme za Božić. Glazba i tekst napisao je Mario Markešić Maneto, a aranžman je napravio Dragomir Herendić Dragianni.

Cijelu priču prati i videospot u božićnom duhu kojim su dočarali sve čari božićnog jutra, a videoprodukciju potpisuje Mario Šulina (Produkcija Nova). Mnogima su srcu drage lijepe božićne pjesme te je zato ovaj duo odlučio predstaviti pjesmu koja pobuđuju uspomene koje nas podsjećaju na toplinu doma i djetinjstva.

Božić je tu” se nalazi na novom kantautorskom albumu Ivice Šeperića koji nosi naziv “Srce zarobljeno”. Ivica se ističe kao autor i skladatelj, 2016. godine se nakon dugogodišnjeg glazbenog iskustva, odlučio posvetiti skladateljskom radu. Njegove stvaralačke sposobnosti došle su do izražaja kroz autorske radove za poznata imena hrvatske estrade. 

Najnovije

Ljubuški darovao 46 doza krvi – ŽZH premašila 1.000 u 2025. godini

U utorak, 29. srpnja 2025. godine, u Kulturnom centru...

Promoviran Zbornik radova “Demografske promjene u Bosni i Hercegovini od 2013. do 2024. godine”

„Bosna i Hercegovina danas bilježi gubitak stanovništva od oko...

Enis Bešlagić ponovno u Hercegovini: “Da sam ja neko” stiže u Herceg etno selo

Nakon više od 200 izvedbi širom regije i svijeta,...

FMON podržao studente u realizaciji stručne prakse u inozemstvu

Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke ponovo je pokrenulo značajan...

HSP BiH : Apel Vijeću Ministara Bosne i Hercegovine

Danas, pred očima cijelog svijeta, događa se jedna od...

Ekskluzivno: Nova glazbena priča Tonyja Cetinskog u filmu ‘Taxi ljubav’! 

Nakon uspješnog izdanja “Piši propalo”, snažnog glazbenog broja odlično prihvaćenog...