Folklorni ansambl HKUD Sv. Ante – Cim upisuje nove članove

Otpočela je nova školska godina, a s njom i upisi u folklorni ansambl hrvatskog kulturno umjetničkog društva „Sv. Ante – Cim“ Mostar.

HKUD „Sv. Ante – Cim“ je jedan od najaktivnijih folklornih ansambala u Bosni i Hercegovini, sa svojim izvedbama oduševljavaju publiku i sa sobom uvijek nose raznolikost narodnog stvaralaštva.

Ako volite plesati, pjevati, družiti se i putovati, javite se na njihove Facebook i Instagram stranice ili na broj 063/351-980. Folklorne skupine su podijeljene po uzrastima i mogu se javiti svi uključujući i one koji žele rekreativno plesati.

Osim toga, možete se upisati i u naše pjevačke sekcije, među kojima je i mješoviti pjevački zbor “Sv. Ante ’39”.

Folklorne probe se odvijaju u dvorani ispod crkve svetog Franje u Ilićima.

Želite kvalitetno provoditi vrijeme ili svoje dijete upisati u našu rasplesanu i raspjevanu obitelj, čekamo vas.

Najnovije

Milorad Dodik za Kompas RTV HB: U BiH je na djelu sukob civilizacija – ‘sećija’ čeka da Trump oboli pa da opet majorizira kršćane

https://www.youtube.com/watch?v=ZcqmSxoLV1c „Mislim da će nova američka administracija reći 'ovo je...

Elektro Mont d.o.o. Mostar raspisuje natječaj za nova radna mjesta

SKLADIŠTAR-VELEPRODAJA – 1 izvršitelj        Elektro mont d.o.o. proširuje svoj tim...

Dragan Šimović: 19 godina tišine koja govori

Na današnji dan 2007. godine, u 43. godini života,...

Više od 49 ekipa i 1.150 sudionika na V. MOSTAR HANDBALL WINTER CUP ’26 u Mostaru

Škola rukometa Zrinjski i Sveučilišni rukometni klub Zrinjski po...

TOUR OF BOSNIA AND HERZEGOVINA 2026: Ruta, etape i spektakl od Sarajeva do Neuma

Biciklistička karta svijeta u travnju 2026. godine dobit će...

Kordić uputio božićnu čestitku vjernicima koji Božić slave po Julijanskom kalendaru

Svim sugrađankama i sugrađanima  koji Božić slave po Julijanskom...

INZ: Snijeg, led i niske temperature – preporuke građanima za očuvanje zdravlja

Zbog obilnih snježnih padalina i niskih temperatura, stvaranja poledice...

Odron na Gorancima: Promet u potpunosti obustavljen na dionici kod Tutine strane

U mostarskom naselju Cim, na dijelu ceste Mostar –...