Dok pjesma „Dao bih sve“ osvaja radijski eter, Ivo Jurić s nestrpljenjem iščekuje dolazak svog prvog djeteta

Pjesma „Dao bih sve“ mladog glazbenika Ive Jurića polako, ali sigurno osvaja radijski eter. Već nakon prvog tjedna emitiranja ušla je na službenu top listu HR TOP 100, gdje se trenutno nalazi na 43. mjestu. To je izniman uspjeh s obzirom na sve veći broj novih izvođača i pjesama koji svakodnevno ulaze u radijski prostor. Taj rezultat potvrđuje da je Ivo Jurić na pravom putu i da je njegova suradnja s renomiranim autorom i producentom Srđanom Sekulovićem Skansijem urodila plodom.

Riječ je o snažnoj, modernoj pop pjesmi koja spaja suvremenu produkciju i iskrenu emociju. „Dao bih sve“ donosi poruku bezuvjetne ljubavi, zahvalnosti i snage koja proizlazi iz odnosa s voljenom osobom. Pjesma gradi duboke osjećaje – od nježnih stihova do moćnog refrena – što su slušatelji odmah prepoznali i nagradili svojom pozornošću. Skansijeva prepoznatljiva produkcija i vrhunski mastering Ivana Zečića dali su pjesmi suvremen, radiofoničan zvuk koji bez sumnje može stati uz bok aktualnim svjetskim glazbenim trendovima.

Za Ivu Jurića pjesma „Dao bih sve“ predstavlja važan umjetnički iskorak i novi početak, ali i posebno emotivan trenutak u njegovu životu – jer on i supruga Josipa uskoro očekuju svoje prvo dijete. Upravo zbog toga pjesma dobiva dodatnu toplinu i simboliku, postajući svojevrsna oda ljubavi i obitelji.

Za tvoje tople ruke dao bih sve, sve svoje pobjede, kad ionako sve su zbog tebe.“ – ovi stihovi najbolje dočaravaju srž pjesme – iskrenu, čistu ljubav koja daje smisao životu i snagu za svaki novi početak.

„Kad imamo nekoga tko nas voli, tko stoji uz nas i podržava nas u svemu, tada imamo cijeli svijet i spremni smo dati baš sve. Svaka pobjeda vrijedi tek onda kad je imamo s kim podijeliti. U životu uvijek dolaze novi izazovi, ali upravo ljubav i podrška onih koje volimo drže nas iznad vode. Sada, dok s nestrpljenjem čekamo dolazak naše prve bebe, osjećamo još veću povezanost i zahvalnost. I zato je ova pjesma za mene dobila poseban smisao i novu dimenziju“. – rekao je Ivo Jurić.

Singl „Dao bih sve“ dostupan je na svim streaming platformama, a emotivni video spot u režiji Dine Kadragića dodatno produbljuje emociju i priču pjesme, vizualno prenoseći njezinu toplinu i snagu. Spot je također doživio odličan prijem kod publike te je premašio već više od 110.000 pregleda.

Autor fotografija: Emir Žiga

Najnovije

IVANA predstavila novu pop baladu “Sigurna sam”: Pjesma koja slavi ljubav, vjeru i mir srca

Nova pop balada "Sigurna sam" pjevačice Ivane Prahović Borković,...

Gradska kavana Hotela Park Široki Brijeg zapošljava konobara i šankera

Ako tražiš dinamičan i zabavan posao u ugodnom okruženju,...

Neda Ukraden predstavila novu simfonijsku verziju kultne pjesme Zora je u punoj Areni Zagreb

Neda Ukraden ekskluzivno je predstavila novu, simfonijsku verziju svoje kultne...

Predsjednik Čović: 30 godina nesavršenog Daytonskog putovanja – povijest, izazovi i trajna važnost očuvanja mira

Prof. dr. sc. Dragan Čović, predsjednik Hrvatskog narodnog sabora...

Objavljena digitalna kompilacija Šta je čovik, 20 hitova, povodom 12. obljetnice smrti Vinka Coce

Na današnji dan, prije 12 godina, napustio nas je Vinko...

Nove nagrade Lutkarskog kazališta Mostar za predstavu Utopija

Ansambl Lutkarskog kazališta Mostar je  sudjelovao na 39. Lutkarskoj...

CBBiH podsjeća na rokove za zamjenu novčanica KM iz razdoblja 1998 – 2009. godine

Centralna banka Bosne i Hercegovine (CBBiH) podsjeća na rokove...