Dalmatino u četvrtak stiže u Međugorje, posljednje ulaznice u prodaji

Nakon odličnog koncerta prošlog ljeta, koji je rasprodan nekoliko dana prije održavanja, grupa Dalmatino ponovo se vraća zabaviti publiku u amfiteatru Herceg etno sela u četvrtak, 6. srpnja.

Veliki miljenici publike i ovaj put obećavaju dobru zabavu i druženje uz neke od najvećih hitova iz svoje bogate karijere, a publici će premijerno izvesti i novu pjesmu „Fala Bogu, sritna zvizdo“. U Herceg etno selu ovaj četvrtak vas očekuju zvuci i stihovi najljepših pjesama grupe Dalmatino.

Ivo Jagnjić i Zdravko Sunara, osnivači i pokretačka snaga grupe Dalmatino, prošle su godine spektakularnim koncertom u prepunoj zagrebačkoj Areni proslavili 20 godina svoje grupe, koja iza sebe ima zavidan broj uspjeha te impresivan niz koncerata po cijelom svijetu.

U dva desetljeća djelovanja, grupa Dalmatino niže zavidne uspjehe. Svi njihovi albumi mogu se pohvaliti statusom best-seller izdanja.

Budite dio ovog glazbenog spektakla koji se ne propušta, jer Dalmatino će još jednom pokazati da su trenutno jedni od njakvalitetnijih i najpopularnijih hrvatskih izvođača.

Posljednji kontingent ulaznica je u prodaji. Dostupne su na recepciji Herceg Etno sela u Međugorju, info pultu Mepas Mall-a i online preko kupikartu.ba

Najnovije

Cvitanović poručio Kajanu i kajanima … ‘Ako ne znaš što je bilo …’

Reakcija predsjednika HDZ-a 1990 i zastupnik u Domu naroda...

Informativna sesija predstavljanja EU projekta podrške oporavku od poplava u BiH

Zadovoljstvo nam je pozvati vas na informativnu sesiju predstavljanja...

Corto predstavlja spot za antiratnu pjesmu “Pakove u ratove”

Zagrebačka rock grupa Corto nastavlja s promocijom svog novog albuma "Kae z glavom", a...

Judo klub Borsa nastavlja nizati uspjehe

Judo klub "Borsa" proteklog je vikenda nastupio na prestižnom...

Jurica Pađen & Aerodrom predstavljaju novi zarazan singl “Rulet”

Jurica Pađen i grupa Aerodrom predstavljaju novi singl "Rulet", koji će...

Najava predstave – Puna vreća želja

U Lutkarskom kazalištu Mostar  ovoga tjedna publika će imati...

Na mikrolokaciji Orah-Blagaj studij Arheologije Filozofskog fakulteta SUM-a sačuvao tri stećka koja su bila zapuštena

Studij Arheologije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Mostaru je na...

Evanđelje dana i sjeme Mk 8,14-21

Evanđelje dana Mk 8,14-21 Čuvajte se kvasca farizejskog i kvasca...