PRVA UTAKMICA ZRINJSKOG U 2024. Plemići lagano protiv Slavije s 3:0 prošli u četvrtfinale kupa

Zrinjski je bez većih problema na svom terenu pobijedio u susretu osmine finala Kupa BiH protiv Slavije rezultatom 3:0.

Igrala se treća minuta kada je Mario Ćuže postigao pogodak za svoju ekipu i tim golom je donio vodstvo Plemićima.

Pet minuta kasnije, na semaforu je bilo već 2:0 za mostarsku ekipu. Memija je centrirao, a onda je Ćuže glavom lijepo pogodio protivničku mrežu.

Igrala se 54. minuta, kada je Igor Savić postigao fantastičan pogodak i dodatno povećao prednost Plemića.

Navijači Zrinjskog čekali su prvu službenu utakmicu u 2024. pod vodstvom novog trenera Željka Petrovića i mogu biti zadovoljni viđenim.

Prvi četvrtfinalist kupa BiH je Velež, koji je jučer u Mostaru eliminirao Tuzla City, u sjajnom meču bilo je 3:2 za Rođene. U ovoj fazi natjecanja igra se jedna utakmica. Od četvrtfinalne faze igrat će se po dvije. Prve četvrtfinalne utakmice planirane su za 28. veljače, a uzvrati za 14. ožujak.

Prve utakmice polufinala igrat će se 3. travnja, a uzvrati dva tjedna poslije. Od ove sezone u finalu se ponovo igra dvomeč, a finalni okršaji zakazani su za 8. i 15. svibanj.