HKK Mostar slavio u prvoj utakmici sezone

Bila je to napeta i zanimljiva utakmica, neizvjesna do samih završnih sekundi. Prva četvrtina otišla je na stranu gostiju rezultatom 17:21, dok se na odmor odlazi s minimalnom prednošću Širokog — 34:35.

U nastavku smo gledali pravu borbu u kojoj su se momčadi stalno izmjenjivale u vodstvu. U posljednju dionicu ušlo se pri rezultatu 48:49, no tada su Mostarci pokazali karakter i mirnoću u završnici. Zadnja četvrtina otišla je na stranu HKK Mostara, koji je uz podršku s tribina stigao do zaslužene pobjede — 64:59.

Kod Mostara se istaknuo Alvin Miles s 30 poena, čime je bio najbolji pojedinac susreta. Odličnu podršku pružili su Grizelj s 11 poena, Zadro sa 7, Raspudić i Božić po 5, te Mičević s 4 i Čović s 2 poena.

Mlada i poletna ekipa Mostara tako je stigla do svoje prve pobjede u sezoni, a pokazana energija, borbenost i zajedništvo dokaz su da ova momčad može ostvariti velike stvari u nastavku prvenstva. 

Najnovije

Ministrica Duraković s njemačkim dužnosnicima: Zajednička posvećenost obrazovanju utemeljenom na istini i toleranciji

Tijekom službenog posjeta Berlinu, federalna ministrica obrazovanja i znanosti,...

Zakon i Dayton ne poznaju privilegije, nego jednakost naroda i građana

KlubHrvata Gradskog vijeća Grada Mostara održao je sjednicu na...

Ragbijaši Hercega uključili se u kampanju reci DA sportu  – NE ovisnosti

U sklopu provedbe projekta udruge RESPEKT  sport DA –...

TDK2025 – Hommage Ljupku Antunoviću: “Predložit ćemo da se mostarska ulica zove po njemu”

U izložbi se nalazi i jedna od Antunovićevih skulptura,...

Predstavljena knjiga Dubravke Bouše – Krunoslav Kićo Slabinac – Kad umjetnost dodirne dušu

U  Croatia Records Studiju danas je predstavljena knjiga autorice Dubravke...

Promjena datuma promocije monografije „70 godina Simfonijskog orkestra Mostar“

Simfonijski orkestar Mostar obavještava javnost da je promocija monografije...