Mladi glazbenik iz Tomislavgrada, Danijel Braovac – umjetničkog imena Daniel B., jučer je predstavio spot za svoju novu pjesmu “Ova ljubav krade godine”. Spot je, kako kaže, snimljen u Zagrebu u suradnji s provjerenom ekipom – aranžman i produkciju potpisuje Gabriel Prusina, mix i mastering također su u njegovim rukama, dok je spot realizirao Tvrtko Barišić.
Pjesma je prvotno bila zamišljena kao duet, no spletom okolnosti Daniel je odlučio snimiti i objaviti je sam, kako bi održao kontinuitet svog autorskog rada. “Nije bila namijenjena meni, ali žurio sam sa snimanjem i želio imati materijal koji me predstavlja kao autora. Na kraju sam odlučio da ju ipak izvodim sam, i drago mi je da je tako ispalo”, ističe Daniel.
Spot je sniman u dva dijela – zasebno kadrovi pjevača i kadrovi djevojke koja pleše. Iako produkcija nije visokobudžetna, Daniel naglašava da je uložen trud kako bi se emocija pjesme prenijela i u vizualnom obliku.
Ovaj mladi autor i izvođač i dalje njeguje klasičan pop zvuk, ali otvoren je različitim glazbenim žanrovima. “Danas je glazba dostupnija nego ikada, pa ima i pozitivnih i negativnih strana. Slušam svašta i trudim se biti u korak s vremenom, no moja glazba ostaje zaokružena i prepoznatljiva”, kaže Daniel.
Iako trenutačno nema potpuno novih materijala, u ladici čuva nekoliko ideja i pjesama koje će, kada dođe pravi trenutak, pronaći svoj put do publike. Njegove prethodne pjesme, uključujući prošlogodišnji singl “200 pitanja”, također su dio istog autorskog razdoblja.
Pjesmu “Ova ljubav krade godine” možete poslušati na svim glazbenim platformama, dok je spot dostupan na Danijelovim službenim kanalima.