Mostarski glazbenici pjevaju Oliveru u čast

U utorak, 29. srpnja 2025. godine, s početkom u 21:00 sat, plato ispred Hrvatskog doma hercega Stjepana Kosače u Mostaru bit će ispunjen emocijama, glazbom i sjećanjima. Povodom godišnjice smrti neprežaljenog Olivera Dragojevića, mostarski glazbenici okupljaju se kako bi mu odali glazbeni hommage – koncertom koji je istovremeno i poklon svojim sugrađanima.

Na večeri ispunjenoj melodijama i uspomenama izvest će se više od 30 bezvremenskih Oliverovih pjesama. Njegove najpoznatije stihove i melodije publici će prenijeti poznata imena mostarske glazbene scene – Oliver Bevanda, Nenad Tomičić, Josip Drinovac i Ivan Raič.

Glazbenu čaroliju upotpunit će i vrhunski instrumentalisti: Damir Bunoza, Dragan Raspudić, Josip Zovko, Zvonimir Kordić i Darko Šunjić, koji stoje iza cijelog glazbenog aranžmana koncerta.

Ovaj koncert nije samo sjećanje na Olivera – on je potvrda koliko njegova glazba i danas živi među nama. Ulaz je slobodan, a svi ljubitelji Oliverove glazbene ostavštine pozvani su da zajedno s mostarskim glazbenicima zapjevaju i prisjete se čovjeka koji je zauvijek obilježio regionalnu glazbenu scenu.

Dobrodošli!

Najnovije

KEEP‑GREEN: novi model upravljanja požarnim rizicima u Hutovu blatu

Požari u prirodi nastaju naglo, šire se nepredvidivo i...

(Foto) Provedena akcija darivanja krvi u Hvidri Mostar

Hvidra Mostar u suradnji sa Transfuziologijom Sveučilišne kliničke bolnice...

U ponedjeljak miniranje na lokaciji izgradnje Južne obilaznice

Obavještavamo Vas da smo u sklopu širokog iskopa planirali...

Čitluk dobio Kulturno-informativni centar kao mjesto susreta, očuvanja tradicije i predstavljanja stvaralaštva Brotnja

Kulturno-informativni centar Čitluk svečano je otvoren danas u okviru...

Vlada HNŽ-a: 4,3 milijuna KM za primarnu poljoprivrednu proizvodnju i 1,65 milijuna KM za lokalne ceste

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije na današnjoj je sjednici usvojila Program...

The Greatest Showman stiže u Mostar: Više od 100 izvođača na pozornici Kosače

Mostar će krajem svibnja biti domaćin velike zajedničke kazališne...

Na Buni otvoren prvi pčelinjak za žrtve mina i osobe s invaliditetom u BiH

Na obali rijeke Bune, južno od Mostara, u organizaciji...

U lipnju kreće novi ciklus projekta ‘PokreniMO’, namijenjen umirovljenicima u Mostaru

U Gradskoj vijećnici Grada Mostara predstavljen je novi ciklus...