GO HDZ-a 1990 Mostar: Osuđujemo napad na hrvatske državljane u Mostaru

Gradski odbor HDZ-a 1990 Mostar osuđuje napad na hrvatske državljane u Mostaru, te poziva nadležne da promtno djeluju kako bi se ovaj slučaj rasvijetlio i odgovorni priveli pred lice pravde.

Ovo je jedan u nizu događa koji narušava sigurnosnu sliku Mostara i cijele županije, što bi u konačnici moglo imati pogubne reperkusije i na turizam koji je naša najjača ekonomska grana.

Sinoć je u Mostaru zasjedao i županijski odbor HDZ-a 1990 Hercegovačko-neretvanske županije gdje se otvoreno govorilo o brojnim temama koje su vezane za sigurnosne izazove u HNŽ-u. Posebno nas zabrinjavaju sve češći incidenti koji vode ka dizanju nacionalnih tenzija, a nadležni o svemu šute.

Podsjećamo da je Klub zastupnika HDZ-a 1990 na inicijativu našeg vijećnika u Gradskom vijeću Grada Mostara Tea Tomića početkom travnja tražio od Skupštine HNŽ-a da hitno održi sjednicu na temu sigurnosti, što se još nije dogodilo.

Ovom prilikom podsjećamo na značaj održavanja te sjednice i pozivamo sve nadležne službe na odgovornost, a građane da ne nasjedaju na provokacije, jer nije isključeno da se radi o režiranim događajima onih politika koje na taj način vladaju već desetljećima.

GO HDZ-a 1990 Mostar
Predsjednik, Marko Ćurčić

Najnovije

Pekara „Suncokret“ Mostar zapošljava: otvorena pozicija za rad u prodaji

Tvrtka Tihomir Mišić d.o.o. Mostar (pekara „Suncokret“) raspisuje oglas...

Prilika za posao u Mostaru: Elektro mont traži skladištara u veleprodaji

Elektro mont d.o.o. proširuje svoj tim te raspisuje natječaj...

Minipex Mostar širi tim: otvoren natječaj za skladišnog djelatnika

Tvrtka Minipex iz Mostara nastavlja s razvojem poslovanja i...

Matej Čeko novom pjesmom „Za mladence“ slavi ljubav i zajedništvo

Mladi i talentirani glazbenik Matej Čeko iz Livna predstavio...

SHOPPING DAYS u FIS-u Ljubuški: Popusti do 25 % na širok asortiman

U petak, 24. i subotu, 25. travnja 2026. godine,...

Svjetski dan knjige i autorskih prava u Narodnoj knjižnici HNŽ Mostar

Povodom Svjetskog dana knjige i autorskih prava (23. travnja)...

Izabrano najljepše pismo u BiH!

Završen je 55. Međunarodno natjecanje u pisanju pisama za...

HT Eronet i MoStart 2026: Mostar u znaku digitalne budućnosti obrazovanja

U Kampusu Sveučilišta u Mostaru otvoreno je četvrto izdanje...