Ivan Ive Županović donosi ljubavnu baladu

“Što san ti ja” nastavlja niz pjesama ljubavne tematike zadarskog pjevača. “Ljubav mi je utkana u DNK“, otkriva Ivan Ive Županović kojem nježne i emotivne balade već godinama služe kao glazbeni potpis.

Nakon pjesme “Kad si vatra, svi te hoće gasit“, Ivan Ive Županović donosi još jednu ljubavnu priču kroz novu pjesmu “Što san ti ja” koju autorski potpisuje Rudolf Dvorski uz aranžman i produkciju Igora Ivanovića. Balada prožeta iskrenom emocijom i prepoznatljivim vokalom dobila je i prateći videospot u režiji Marina Brkljače.

Pjesma mu nije “sjela” na prvu, ali ga je nakon izvedbe osvojila potpuno

Eto mene s još jednom ljubavnom, srcedrapajućom pismom. Što mogu kad mi je to utkano duboko u DNK. Šalu na stranu – ljubav je ono što nas pokreće i zbog čega postojimo. Ja uvik volim reći da ne tražim pismu, nego da ona nađe mene, baš kao što je Rudijeva pisma u ovom slučaju pronašla mene i jako sam sretan i zahvalan zvijezdama na tome”, iskreno govori Županović.

Zanimljivo, priznaje da mu pjesma na prvu nije “sjela”, no upornost autora se isplatila. “Rudi ima izuzetnu moć uvjeravanja, pa me nagovorio da barem probam snimiti demo. I pogodio je! Pisma mi je legla ‘kao budali šamar’. Hvala mu na upornosti“, otkriva pjevač. 

Autor pjesme, Rudolf Dvorski, koji je već s Ivanom Ivom Županovićem surađivao na pjesmama kao što su “Pitanja je sto” i “Noćas mi je rekla” znao je da je upravo on pravi izvođač za nju. “Želio sam dočarati univerzalnu potrebu za iskrenošću i razumijevanjem u odnosima. Ive je svojim izvanrednim glasom i emotivnom interpretacijom savršeno prenio dubinu emocija. Vjerujem da će i slušatelji osjetiti to isto”, dodaje Dvorski.

Najnovije

Nova zgrada Doma zdravlja Kiseljak svečano otvorena

„Bit ćemo uz Hrvate u BiH i ubuduće“, poručila...

Adastra slavi 20 godina, a vi slavite s pjesmom Rođendan

Adastra predstavlja singl i spot Rođendan (Radio Master). Riječ je o...

Međunarodna paneuropska konferencija “Europa – svjetska predvodnica mira” od sutra do nedjelje u Osijeku i Vinkovcima

Od sutra do nedjelje u Osijeku i Vinkovcima održat će se međunarodna konferencija „Europa – svjetska...

Posljednja prilika za mlade Mostara da se prijave na radionice

Otvoren je treći poziv za sudjelovanje na radionicama “Mladi...

Svečano otvoren Hrvatski dom „Uskoplje“, predsjednik Čović: Potvrda identiteta i zajedništva hrvatskoga naroda

Danas je svečano otvoren Hrvatski dom „Uskoplje“, novo središte...

Predsjednica Odbojkaškog saveza BiH Anita Glibić sastala se s načelnikom Općine Ilijaš Amarom Dovadžijom

Načelnik Općine Ilijaš Amar Dovadžija održao je sastanak s...

Zrinjski Pred Mainz nova pjesma

Pjesma, kako navode članovi benda, predstavlja čistu emociju, navijački...

U Mostaru održana radionica ‘Digitalna i pravna sigurnost novinara’

U Mostaru je u srijedu održana radionica o jačanju...