Leteći Odred predstavlja svoj “Zakon ljubavi”

Leteći Odred objavio je novi, jedanaesti studijski album “Zakon ljubavi”. Ovo izdanje donosi jedanaest pjesama koje savršeno spajaju pop i rock zvuk, prepoznatljiv za ovaj popularni bend, a album najavljuje nedavno objavljen singl “Pritisni me” koji sjajno dočarava što sve publika može očekivati od novog izdanja.

“Ovo je već 11. studijski album Letećeg Odreda, ali ponos i dobar osjećaj su tu, kao kad smo objavili prvi album. Sasvim je slučajno da je na njemu baš 11 pjesama, to nisam ciljao, ali tko zna, možda je to neki dobar znak. Iduće godine bend puni 33 godine postojanja pa nam je želja proslaviti tu lijepu brojku s našom publikom većim koncertima u Zagrebu i Osijeku”kaže karizmatični frontman benda Denis Dumančić, zaslužan za glazbu i tekst većine pjesama, a dodatnu je inspiraciju crpio u suradnji s Fayom koji je sudjelovao u pisanju tekstova za nekoliko skladbi.

Uz njih, album su oblikovali vrhunski autori i producenti: Vedran Baotić, Miroslav Lesić Lesique, Marko Mihaljević, Branimir Mihaljević, Boris Đurđević i Siniša Reljić, a zajedno s Dumančićem, pobrinuli su se i za aranžman i produkciju.

“Zakon ljubavi” ističe se autorskom kvalitetom i raznolikim glazbenim pristupom, nudi široku lepezu emocija i dinamičnih melodija koje će razveseliti vjernu publiku Letećeg Odreda. 

Ovo izdanje potvrđuje status Letećeg Odreda kao jednog od najpopularnijih bendova regije i sigurno će osvježiti domaću glazbenu scenu. Njihova vjerna publika ima priliku, osim u njihovim brojnim uspješnicama, od danas uživati i u novim pjesmama. 

Najnovije

ZZO HNŽ-a u prvih devet mjeseci ostvario samo 75% planiranih prihoda

Upravno vijeće Zavoda zdravstvenoga osiguranja HNŽ-a usvojilo je jučer,...

FMON obilježava Međunarodni dan studenata nizom aktivnosti i inicijativa

Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke/znanosti pozvalo je sva kantonalna...

Karius i Baktus osvajaju srca najmlađih: Kazališna predstava poklon dm-a mališanima u novoj školskoj godini

Edukativna i zabavna predstava „Karius i Baktus“, oduševila je...

2. kolo Prvenstva KS Herceg Bosne: Mostar dočekuje Posušje

Nakon sjajne pobjede protiv Širokog 2 u prvom kolu,...

Josip Ivanković predstavio emotivnu pjesmu “Lijepa”

Josip Ivanković, mladi glazbenik iz Tomislavgrada, ponovno oduševljava publiku...

Prof. dr. sc. Mile Lasić: Teritorijalna suverenost Hrvata u BiH je europska vrijednost

U drugoj emisiji radijskog serijala „Hrvatski narod diše europske...

Vitežanka Đurđica Čilić gostuje na Sveučilištu u Udinama

Vitežanka Đurđica Čilić, profesorica na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u...