Thompson će 8.8. održati prvi samostalni koncert nakon dvije godine

Stigla je važna vijest za sve obožavatelje Marka Perkovića Thompsona. Nakon pune dvije godine održat će samostalni koncert na stadionu Gospin dolac u Imotskom. Thompson će tamo nastupiti 8. kolovoza.

Na istom mjestu na kojem će nastupiti uz Dražena Zečića i Matu Bulića, održat će i samostalni koncert. Za koncert nazvan ‘Imotski ne zaboravi’, karte su planule za 48 sati, stoga ne čudi interes mnogih da Thompsona nakon dugo vremena čuju uživo.

“Što se tiče karata tu je zaslužan Marko zbog povrata i treba biti iskren 90 posto euforije je zbog Marka. Bog mu dao zdravlja, njemu i njegovoj obitelji i da mu da snage da se uspije vratiti na koncerte i da ih radi s bendom kako samo on može napraviti”, rekao je Zečić u najavi koncerta.

Kako se ranije već spominjalo, Thompsona je na povratak nagovorio sin Ante Mihael.

Datum puštanja ulaznica u prodaju za novi koncert bit će naknadno objavljen.

Najnovije

HSP BiH: Poziv Vladi HNŽ-a i Vladi FBiH da osiguraju besplatne udžbenike i jednokratnu pomoć za sve osnovnoškolce

Hrvatska stranka prava BiH izražava duboko nezadovoljstvo i zabrinutost...

Komunalni otpad iz Grada Mostara odvozi se na regionalnu deponiju Mošćanica

Nakon što je deponija Uborak blokirana od strane Federalne...

Reakcija povodom napada na Branislava Borenovića

Naša stranka najoštrije osuđuje brutalni napad na Branislava Borenovića,...

Đani Rahimić, predsjednik Gradskog vijeća Mostara, posjetio CERIT: Puna podrška mladim robotičarima

Centar za edukaciju, robotiku, inovacije i tehnologiju – CERIT...

Edukacija koja mijenja perspektivu: BiH dobila 20 omladinska koordinatora/ica za inkluziju NEET mladih  

Agencija lokalne demokracije (LDA) Mostar je uspješno provela opsežnu...

Vrlosinjska sportska avanTura – festival sporta, zajedništva i radosti

Veselo je bilo u kampu Bajta u Studencima gdje...

Ostale mi samo žice – Darko Čuvidić premijerno na Zlatnim žicama Slavonije

Darko Čuvidić s ponosom predstavlja svoj najnoviji singl Ostale mi samo...