“25 Greatest Hits” – Tereza Kesovija

Croatia Records pokrenula je novu glazbenu ediciju “25 Greatest Hits” isključivo na vinilima.

Riječ je o glazbenom projektu koji ima za cilj podsjetiti na najznačajnije, najpopularnije i najtiražnije autore, izvođače i pjesme. Prvih pet vinila kojim će se predstaviti ova edicija su Mišo Kovač, Tereza Kesovija, Arsen Dedić, Novi fosili i Zdravko Čolić, a na svakom od njih biti će njihovih dvadeset i pet velikih hitova.

Autori nove edicije “25 Greatest Hits” su glazbeni zaljubljenici i znalci: Želimir Babogredac, direktor diskografske kuće Croatia Records i Zlatko Turkalj, glazbeni kritičar, novinar i radijski urednik.  

Drugi objavljen vinil iz edicije je Tereza Kesovija. Na dvostrukom vinilnom izdanju prvi put je zaokružena bogata glazbena karijera legendarne pjevačice, a među dvadeset i pet mega hitova nalaze se: “Moja posljednja i prva ljubavi”, “Stare ljubavi”, “Prijatelji”, “Nono, dobri moj nono”, “Larina pjesma”, “Na stradunu”.

Oprema ovog luksuznog dvostrukog vinila donosi i intervjuu kojem Tereza prvi put otkriva detalje svojih dalekih glazbenih početakateškom životu i odricanju, životu i radu u Parizu te nastupu u glasovitoj koncertnoj dvorani Olympia

Dvostruki vinil Tereza Kesovija “25 Greatest Hits” od danas možete naći u prodaji po cijeni od 25 eura na svim prodajnim mjestima Croatia Recordsa te na webshopu, a ponosno najavljujemo i vinile 25 Greatest Hits: Arsen Dedić, Novi fosili i Zdravko Čolić.

Najnovije

Besplatne projekcije regionalnih filmova na Zimskom izdanju Mreže festivala Jadranske regije

Zimsko izdanje Mreže festivala Jadranske regije bit će održano...

OC CZ: Podaci o stanju na području Grada Mostara

Prema informacijama iz J.P EPBiH-Elektrodistribucija  Mostar i J.P. EP...

Namex otvara poslovnicu u Čapljini i zapošljava više radnika

Povodom otvaranja nove poslovnice u Čapljini, tvrtka NAMEKS d.o.o....

Saša Đermanović: Od violine do studija, priča o pjesmi „Mogli smo mi više“

U programu Običnog radija predstavljena je pjesma „Mogli smo...

Franjo Topić među europskom elitom u Beču: Oštre poruke o sigurnosti Europe i ratu u Ukrajini

U povijesnom ambijentu Vile Ernst Fuchs u Beču održana...

Predstavljanje 73. Hrvatskog narodnog godišnjaka i Napretkovog zidnog kalendara za 2026. godinu

Hrvatsko kulturno društvo Napredak s ponosom najavljuje predstavljanje 73. Hrvatskog narodnog...

Šef Kluba HDZ 1990-HNP u Parlamentu FBiH traži ostavku Predsjedavajućeg Miokovića ili kreće u opoziv

Povodom posljednjih događanja Klub HDZ 1990-HNP u Zastupničkom domu...

Društvo hrvatskih književnika Herceg Bosne raspisuje natječaj za dodjelu Nagrade Antun Branko Šimić

Godišnja Nagrada DHK HB Antun Branko Šimić dodjeljuje se...