Zrinjski potopio Igman

Ranije u nedjelju Posušje je u gostima kod Tuzla Cityja došlo do pobjede 1:0, dok je utakmica Široki Brijeg – Željezničar odgođena zbog kišom natopljenog terena u Čitluku.

U posljednjem susretu 20. kola Premijer lige BiH Zrinjski je u Mostaru pobijedio Igman rezultatom 5:0.

Gosti iz Konjica držali su nulu do 29. minute kada je za 1:0 pogodio Tomislav Kiš.

Do odmora Plemići su još tri puta tresli mrežu Igmana, a strijelci su bili Mario Tičinović u 32., Nemanja Bilbija iz kaznenog udarca u 36. i Matija Malekinušić u 38. minuti.

Hrvoje Barišić u 77. pogodio je za konačnih 5:0.

Ne ljestvici je Zrinjski smanjio zaostatak za vodećim Borcem na 7 bodova.