Wine & Art u Zrinjevcu

Wine & Art u parku Zrinjevac u Mostaru jedinstvena je prilika da, uz čašu najkvalitetnijih hercegovačkih vina i mogućnost slikanja, učenja i zabavljanja provedete idealno nedjeljno popodne.

Grad Mostar, Udruga Herzegowine i The Hub of Fine Arts organiziraju radionicu – Wine & Art, koja će se održati u nedjelju, 15. listopada 2023. u 16 sati godine u gradskom parku Zrinjevac. 

Udruga Herzegowine će, naime, za ovu prigodu u parku okupiti i posjetiteljima prezentirati vina poznatih hercegovačkih vinarija kao što su: Nuić, Domano, Brkić, Begić, Dodig, Mata itd., a prolaznici, posjetitelji, sudionici će moći kupiti čašu te u njoj konzumirati sva ponuđena vina. Nesumnjivo, bit će to prvi događaj ovakve vrste u mostarskom Zrinjevcu, što će ovaj grad iznova svrstati uz bok srednjoeuropskih gradova kojemu se njegovi gosti uvijek vraćaju.

Istodobno, jedna od najvažijnih mostarskih umjetničkih galerija The Hub of Fine Arts uz to će prolaznicima, sugrađanima i gostima ponuditi mogućnost slikanja, točnije osobnog reinterpretiranja umjetničkih djela koja su dio bogate i već nadaleko prepoznatljive MTA kolekcije, a sudjelovanje na ovoj likovnoj radionici pod otvorenim nebom prilagođeno je svim uzrastima, jednako početnicima i profesionalcima. Pritom će svi sudionici imati pomoć akademskih slikara. Također, svatko će sebi izabrati slikarsku tehniku i motiv koji nipošto ne mora biti povezan s ponuđenim primjercima. 

Svi zainteresirani, koji bi željeli biti dio ove radionice, trebali bi na vrijeme rezervirati sudjelovanje. Također, u slučaju da ostane slobodnih mjesta, prijava se može uraditi i na licu mjesta, odnosno po dolasku – u nedjelju u parku Zrinjevac.  

Kako bi uživanje u prirodi i likovnoj umjetnosti za sudionike bilo upotpunjeno, organizatori su, uz stolove – na kojima će uz vino biti i prigodna zakuska, osigurali i lezy bags i ležaljke. 

Detalji događaja:

Datum: 15. listopada 2023.

Vrijeme održavanja: od 16 h

Lokacija: Gradski park Zrinjevac u Mostaru

Cijena čaše sa uključenom konzumacijom svih vina: 30 KM.

Cijena ulaznice za sudjelovanje na likovnoj radionici, koja ne uključuje konzumaciju vina: 30 KM.

Ne propustite priliku da se u potpunosti prepustite inspiraciji, kreativnosti, umjetnosti i dobrom vinu. 

Cijena ulaznice za sudjelovanje na likovnoj radionici, a koja uključuje konzumaciju vina: 55 KM.

Sudjelovanje na likovnoj radionici možete najaviti putem e-mail adrese: info@thehub.ba, kao i na brojeve telefona +387 63 802 022 i +387 36 841 841.

Najnovije

Radionice ADRISKY projekta: koraci prema smanjenju svjetlosnog onečišćenja

Zvjezdano nebo iznad Hutova Blata trebalo bi predstavljati prirodni...

Dan sigurnijeg interneta 2026.

Centar za sigurni internet u Bosni i Hercegovini i...

Mladen Grdović proslavio 45 godina karijere u Lisinskom

Jedan od naših najznačajnijih izvođača dalmatinske i zabavne glazbe,...

Rino Vrljić brončani na Europskom kupu 

Drugog dana Europskog juniorskog kupa u Sarajevu, kontinentalnog natjecanja...

Obilježavanje 49. godišnjice Univerziteta „Džemal Bijedić“ u Mostaru

Univerzitet „Džemal Bijedić“ u Mostaru od 9. do 14....

Antonela Vučić govorila o osnivanju Zaklade “Svjetlo nade” i gradnji Kuće podrške za onkološke bolesnike u Mostaru

Humanitarna inicijativa koja spaja solidarnost, vjeru i zajedništvo U programu...

Rišpet donosi emotivnu dalmatinsku baladu u novom studijskom izdanju – poslušajte ‘Pala si

Jedna od najemotivnijih iz bogatog repertoara Rišpeta, zaživjela je u...

HSP BiH – Obljetnica stradanja širokobrijeških franjevaca – 7. 2. 1945

Hrvatska stranka prava BiH s dubokom boli iskazuje svoje...