Vučić: Dvojica su priznala ubojstvo male Danke

SRPSKI predsjednik Aleksandar Vučić objavio je da su dvije osobe priznale ubojstvo male Danke. Aleksandar Vučić objavio je da su uhićene dvije osobe.

„Imam loše vijesti za ovo dijete, za našu Danku iz Bora. Policija je uhitila dvije osobe koje su izvršile ubojstvo male Danke i koliko sam to shvatio priznali su to obojica. Sa kakvim mi monstrumima imamo posla. Imamo li još detalje? Ako nemamo, ostalo će sve policija. Hvala policiji na svemu“, rekao je Vučić na izvanrednoj sjednici Vlade.

“Sad vode do mjesta gdje su bacili tijelo djeteta. Hvala policiji na velikom trudu”, rekao je.

“Svi su užasno brinuli u Srbiji, to pokazuje da nismo izgubili dušu, da ljudi imaju i srce i snage. Nažalost, po ovome što sam dobio od MUP-a, stvari su se završile najgorim ishodom. Nadam se da je sve obavljeno s obitelji”, dodao je.

Najnovije

AKOP BiH i APAWBiH potpisali Protokol o suradnji – Zajednička borba protiv ilegalnih IPTV operatera u BiH

Asocijacija kabelskih operatera i distributera mrežnih usluga BiH (AKOP...

U Uskoplju otvorena renovirana i suvremeno opremljena prijemna ambulanta

U Domu zdravlja Uskoplje danas je, 17. kolovoza 2026....

Matija Knezović i Filip Novak uspješni s reprezentacijom BiH

HKK Mostar može se pohvaliti još jednim vrijednim reprezentativnim...

Skromna župa velikog srca: Prikupili 2.300 KM za Kuću nade

Na svetkovinu Velike Gospe još jednom je pokazano koliko...

U Čitluku promocija prve pro-life slikovnice u BiH „Dolazim na Badnjak“

U Kulturno-informativnom centru (KIC) Čitluk održat će se svečana...

Otvorena modna ”Trend zona” u hipermarketu Bingo City Centra Sarajevo

Bingo je već prepoznat kao mjesto gdje se može...

HSP BiH: Protiv medijskog linča dr. Dragana Babića

Hrvatska stranka prava BiH smatra nedopustivim način na koji...