Vlada HNŽ-a pokroviteljicom Konjic Summer Festa

Uoči skorašnjega održavanja tradicionalnoga Konjičkog cenera koji će ove godine okupiti više od 1200 trkača različitih uzrasta, a koji se u srpnju održava u sklopu festivala Konjic Summer Fest, predsjednica Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Marija Buhač primila je danas u svojemu uredu predsjednika Atletskoga kluba PACE Konjic Mahira Mujića i predsjednika Organizacijskoga odbora Festivala Senida Balića.

Vlada HNŽ-a pokroviteljicom je ovoga zbivanja koje, osim športskim, obiluje i brojnim drugim pratećim zabavnim, kulturnim i turističkim programima, sve s ciljem promidžbe zdravoga načina življenja, predstavljanja baštine lokalne zajednice i prirodnih ljepota Konjica. Predsjednici Buhač ovom su prigodom zahvalili na kontinuiranoj potpori, predstavivši joj bogat program te plan budućih aktivnosti.

Čestitavši im na ustrajnosti, kreativnosti i razvidnomu rastu festivalske ponude koju iz godine u godinu prati i sve veći broj posjetitelja, predsjednica Buhač još je jedan put naglasila neupitnu potporu Vlade HNŽ-a svim projektima koji snaže i potiču razvitak naših gradova i općina, s naglaskom na promidžbu turističke ponude.

Najnovije

Promovirani doktori znanosti Univerziteta “Džemal Bijedić” u Mostaru

Svečanom ceremonijom u amfiteatru Fakulteta humanističkih znanosti povodom obilježavanja...

Maturantima Gimnazije Mostar na FSRE-u predstavljeni studiji koji spajaju znanje, tehnologiju i budućnost

Fakultet strojarstva, računarstva i elektrotehnike Sveučilišta u Mostaru (FSRE)...

Jedinstven događaj “Night to Shine” u Mostaru

U suradnji s američkom organizacijom “Back2Back”, Centar “Los Rosales”...

Održana Svečana sjednica Senata Univerziteta “Džemal Bijedić” u Mostaru

Svečanom sjednicom Senata koja je održana u prepunom amfiteatru...

Simfonijski orkestar Mostar najavljuje koncert  “Podsjeti me što to bješe ljubav”

Simfonijski orkestar Mostar tradicionalno slavi ljubav velikim koncertom pod nazivom "Podsjeti...

Kompas RTV HB: Ivan Tomić – Kovačević i Begić su internacionalizirali hrvatsko pitanje, a za formiranje megakantona u Federaciji nije potrebno mijenjati Ustav BiH

https://www.youtube.com/watch?v=MwDD11208_4&t=3444s Docent na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Mostaru iz područja...