U Mostaru se sastali predsjednik Cvitanović i Visoki predstavnik u BiH, razgovarali o Izbornom zakonu

Predsjednik HDZ-a 1990 i izaslanik u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH Ilija Cvitanović u Mostaru se danas sastao s Visokim predstavnikom u BiH Christianom Schmidtom.


Tijekom sastanka u prostorijama OHR-a razgovarali su o aktualnom političkom stanju i blokiranim procesima na razini Bosne i Hercegovine. Također su razgovarali o izmjenama Izbornog zakona i primjeni novih tehnologija za naredne izbore u Bosni i Hercegovini.


Usuglasili su stavove da europski put Bosne i Hercegovine nema alternativu, te da će nastaviti kroz političke programe intenzivnije raditi na deblokadi institucija i procesa koji vode našu zemlju ka EU.

Najnovije

Milas u posjetu Studentskom centru SUM-a: Nastavlja se potpora projektima za bolji studentski standard

Državni tajnik Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan RH...

‘Hodao sam Božjim stazama’ Petra Lovrića na Mostarskom proljeću

Zahvaljujući autobiografskom djelu 'Hodao sam Božjim stazama', svestranoga Zagrepčanina...

Glazbeni spektakl u srcu Mostara: Aca Lukas stiže na Kantarevac!

Mostarsko kultno sportsko-zabavno središte, SC Kantarevac, u subotu, 8....

Na Sveučilištu u Mostaru dodijeljene stipendije Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske

Središnji državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske dodijelio...

Rodoč se priprema za proslavu svetoga Ivana Krstitelja

U župi Rodoč održat će se trodnevnica i svečana...

Ivica Jerkić: Mostar i Hercegovinu su obranili i oslobodili HVO, HV i HOS

Umirovljeni general-bojnik Ivica Jerkić rekao je u emisiji Kompas...

Ana Bertić predstavila novu pjesmu „Još ga srce pamti“: Glazba je moj poziv, život i ljubav

Mlada pjevačica Ana Bertić ponovno je gostovala u programu...

TEM Mandeks d.o.o. zapošljava voditelja i referenta u Odjelu financija i računovodstva

TEM Mandeks d.o.o. traži odgovorne, organizirane i motivirane osobe...