Trebinje: Pokazivao spolni organ maloljetnim djevojčicama

Policijski dužnosnici Policijske postaje Trebinje su dokumentirali krivično djelo Spolno uznemiravanje iz člana 170. Krivičnog zakonika Republike Srpske.

Naime, Policijska postaja Trebinje je primila prijavu da je jedno nepoznato lice muškog spola pokazivalo spolni organ maloljetnim djevojčicama.

O događaju je obaviješteno Okružno javno tužiteljstvo u Trebinju koje je naložilo policijskim dužnosnicima da poduzmu sve mjere i radnje s ciljem dokumentiranja krivičnog djela „Spolno uznemiravanje“.

Policijski službenici su na osnovu operativnih informacija stekli osnovu sumnje da je izvršitelj krivičnog djela lice inicijala L.LJ., državljanin Republike Albanije koji je lišen slobode.

Najnovije

Anita Glibić kandidirana za predsjednicu Odbojkaškog saveza BiH

U Tuzli je održana Skupština Odbojkaškog saveza Federacije BiH...

Pismo premijeru Nikšiću od strane Nove umirovljeničke stranke Tuzla

(S)poštovani Nermine Nikšiću, premijeru FBiH. Što Vam jadan, bolan...

HSP BiH : Tražimo od Visokog predstavnika da nametne institut vanrednih izbora u BiH!

Hrvatska stranka prava BiH danas je u Mostaru održala...

Učenici iz Čapljine, Domanovića i Višića zasadili 200 sadnica crnog bora u Parku prirode Hutovo blato

U sklopu obilježavanja Svjetskog dana šuma, koji se svake...

Marina Pendeš: Komšić ništa nije uradio za Hrvate

Izaslanica Doma naroda PSBiH Marina Pendeš (HDZ BiH) pojašnjava...

Goran Andrijanić: Thompson je posljednji hrvatski panker i ne trebaju mu nikakvi Porini

U svojoj izvrsnoj knjizi „Bunt na prodaju“ (u originalu...

Glasinačka kolica motiv izdanja maraka HP Mostar „EUROPA 2025.“

Tradicionalno, izdanja EUROPA maraka imaju istu temu za sve...