Stanišića ne zanima Bayern, želi ostati u Leverkusenu

Bayer Leverkusen ima sezonu iz snova.

Izabranici Xabija Alonsa jučer su pregazili Bochum 5:0 u gostima i tako upisali 50. utakmicu u nizu u kojoj nisu doživjeli poraz. Briljirao je hrvatski reprezentativac Josip Stanišić koji je upisao gol i asistenciju.

Stanišić je tako u 35 utakmica za Leverkusen ove sezone upisao četiri gola i šest asistencija, što svakako ‘lajka’ i Bayern koji ga je posudio Bayeru te s njim ima velike planove za sljedeću sezonu. No, tako ne misli hrvatski nogometaš.

Kako piše njemački Sky, Bayern je počeo planirati sljedeću sezonu sa Stanišićem u kadru, jer su računali da će se vratiti s posudbe i igrati za njih, ali on ima druge planove.

Hrvatskog braniča ne zanima povratak u Bayern, Sky navodi da Stanišić želi ostati u Leverkusenu te je već preko svog menadžera pokrenuo razgovore s ljudima u Bayernu od kojih traže da poštuju njegovu želju.

Najnovije

Doug Drago Ivanek objavio videospot za pjesmu Nisu važne godine

Doug Drago Ivanek predstavlja videospot za pjesmu Nisu važne godine, naslovnu...

Upozorenje građanima Mostara zbog umjerenog zagađenja zraka i ekstremno visokih temperatura

Stožer civilne zaštite Grada Mostara upućuje apel građanima Mostara...

Vanna predstavlja videospot za emotivnu baladu Toliko toga

Jedna od najcjenjenijih i najprepoznatljivijih domaćih glazbenica, Vanna, predstavlja videospot...

Otvoreno pismo Udruge EKO CIR

Kada jedna mala grupa građana okupljena oko Udruge EKO...

Najava dvodnevne edukacije „Safety Audit“ u Mostaru: jačanje sigurnosti žena u javnom prostoru

U okviru projekta usmjerenog na unaprijeđenje sigurnosti žena u...

Stolac na jedan dan postaje srednjovjekovni grad: Stolačka tarča donosi viteške borbe i vatreni spektakl

Srednjovjekovni sajam Stolačka tarča i ove će godine oživjeti...