Ramazan je najbolje vrijeme da ih se ubije

Almog Cohen, član parlamenta iz krajnje desničarske Jevrejske partije moći u Izraelu, pozvao je na kopneni napad na grad Rafah u Pojasu Gaze, navodeći da je “ramazan, sveti mjesec muslimana, najbolje vrijeme da ih ubijete”.

Kohen je govorio o napadima svoje zemlje na Gazu u emisiji kojoj je prisustvovao na izraelskoj televiziji Channel 14.

Na pitanje o stavu američke administracije o mogućem kopnenom napadu na Rafah, gdje su se Palestinci sklonili tražeći spas od izraelskih napada, Cohen je odgovorio: 

– Odluka o kopnenom napadu na Rafah pripada premijeru Benjaminu Netanjahuu.

Kohen je tvrdio da je kopneni napad na Rafah neophodan.

– Da li bi u Rafah trebalo ući kopnenim putem? Da li bi to trebalo biti dok poste, dok su umorni i slabi? Da – rekao je član Kneseta.

Kohen je rekao da ne može razumjeti zašto Izrael nije pokrenuo kopneni napad na Rafah sada, dok traje ramazan.

– Mjesec Ramazan je najbolje vrijeme da ih se ubije. Oni su umorni i slabi. Ne žalim njih, žalim svoju braću (izraelske zarobljenike, op.a.) – dodao je Cohen./avaz.ba/

Najnovije

Sveučilište u Mostaru predstavlja nove vizuale upisne kampanje: „Jedan je prvi korak! Jedno je Sveučilište!“

Sveučilište u Mostaru predstavlja nove vizuale upisne kampanje pod...

Ministar Velagić uputio čestitku u povodu Ramazanskog bajrama

Ministar obrazovanja, znanosti, kulture i sporta HNŽ, prof. dr....

HKD Napredak Glavna podružnica Mostar uputio bajramsku čestitku

Svim pripadnicima islamske vjere želimo sretan Ramazanski bajram, s...

Bajramska čestitka gradonačelnika Kordića

U ime Gradske uprave Mostara i u svoje osobno...

Privremena regulacija prometa u Mostaru zbog Mostar Run Weekenda

„Mostar Run Weekend 2026“ projekt je koji će u...

Tropletov literarni natječaj 2026.

Potičući ljubav prema materinskome jeziku, stvaralaštvo mladih i trajno...

Prva repriza predstave “Samo puhni u rog”

Nakon iznimno uspješne premijere  predstave Samo puhni u rog...

Vlada HNŽ-a i ove godine uz ”Mostar Run Weekend”

Predsjednica Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Marija Buhač danas je u...