PSG čudesnim preokretom u polufinale Lige prvaka

PSG JE U polufinalu Lige prvaka. Nakon fantastične utakmice i velikog preokreta, Parižani su na Olimpijskom stadionu u Barceloni pobijedili domaćina 4:1 i tako su nadoknadili poraz od 3:2 na Parku prinčeva prije šest dana. Barcelona je fantastično otvorila utakmicu i povela je golom Raphinhe u 12. minuti, no sve se preokrenulo kad je u 29. minuti Araujo dobio crveni karton.

PSG je brojčanu prednost znalački iskoristio i do poluvremena je najprije izjednačio golom Dembelea (40.), a onda je početkom nastavka i preokrenuo golovima Vitinhe (55.) i Mbappea (60.) s 11 metara. Priču je zaključio Mbappe u 89. minuti nakon kontre. U polufinalu će PSG igrati protiv Borussije Dortmund.