Predstavljanje knjige Tomislava Dujmovića u Grudama

Obavještavamo Vas kako će u Grudama 10. lipnja 2025. godine s početkom u 20:00 sati održati
predstavljanje knjige Tomislava Dujmovića naziva Hrvatska u raljama djece komunizma – II. dio.
Predstavljanje će se održati u kinodvorani u Grudama.

Tihomir Dujmović rođen je u Ogulinu 1963. godine, gdje je završio osnovnu i srednju školu potom je u Zagrebu diplomirao na Pravnom fakultetu. Novinarstvom se počeo baviti za vrijeme studiranja, prvi tekst u Poletu objavio je 1987. godine, tih godina objavljivao je u Studentskom listu te radio u informativnom programu Omladinskog radija do 1990. godine. Od 1995. do 2000. godine dopisnikom je hrvatske redakcije Deutsche Wellea.

Kolumne je počeo objavljivati 1998. godine u Slobodnoj Dalmaciji, potom dvije godine u Glasu Slavonije, nakon toga je dvije godine glavnim urednikom lista za iseljenike “Matica”. Potom je tri godine glavnim urednikom Plavog radija, a kasnije će punih sedam godina biti koncesionarom vrlo popularnog Radio Trsata u Rijeci. Od 2006. do 2008. godine kolumnistom je Večernjega lista, no kolumna mu je ukinuta nakon političkih intervencija. Godine 2010. ponovno postaje kolumnistom Večernjega lista. Dujmović je osim toga punih dvanaest godina bio autorom TV talk showa Opasne veze, s tim da danas radi Intervju tjedna na Z1. Objavio je nekoliko knjiga.

    Najnovije

    Promovirani doktori znanosti Univerziteta “Džemal Bijedić” u Mostaru

    Svečanom ceremonijom u amfiteatru Fakulteta humanističkih znanosti povodom obilježavanja...

    Maturantima Gimnazije Mostar na FSRE-u predstavljeni studiji koji spajaju znanje, tehnologiju i budućnost

    Fakultet strojarstva, računarstva i elektrotehnike Sveučilišta u Mostaru (FSRE)...

    Jedinstven događaj “Night to Shine” u Mostaru

    U suradnji s američkom organizacijom “Back2Back”, Centar “Los Rosales”...

    Održana Svečana sjednica Senata Univerziteta “Džemal Bijedić” u Mostaru

    Svečanom sjednicom Senata koja je održana u prepunom amfiteatru...

    Simfonijski orkestar Mostar najavljuje koncert  “Podsjeti me što to bješe ljubav”

    Simfonijski orkestar Mostar tradicionalno slavi ljubav velikim koncertom pod nazivom "Podsjeti...

    Kompas RTV HB: Ivan Tomić – Kovačević i Begić su internacionalizirali hrvatsko pitanje, a za formiranje megakantona u Federaciji nije potrebno mijenjati Ustav BiH

    https://www.youtube.com/watch?v=MwDD11208_4&t=3444s Docent na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Mostaru iz područja...