Ministri Marić i Bevanda s učeničkim timom CIVITAS

Ministar unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije Marijo Marić i ministar prometa i veza HNŽ-a Ivo Bevanda primili su, u prostorijama Ministarstva unutarnjih poslova, Tanju Marić, profesoricu Srednje turističko-ugostiteljske škole u Mostaru s učenicima 4. razreda te škole. Riječ je o radnomu sastanku u sklopu CIVITAS programa koji istražuje postojeće mjere javne politike i razvija rješenja koja predstavlja mjerodavnim ustanovama.

Sudionici sastanka razgovarali su o prijedlozima članova tima CIVITAS vezanima za pojedina pitanja koja se odnose na resore dvaju ministarstava, konkretno na polju javnoga prometa i sigurnosti prometa na cestama.

Ministri Marić i Bevanda pružili su učenicima i njihovoj profesorici potrebne informacije, podržavši tako njihova nastojanja i pozdravivši njihovo poznavanje predmetne materije odnosno valjanu pripremljenost za službeni susret.

Najnovije

Ivana Šabić: Shaping Futures po prvi put u BiH, Mostar mladima otvara vrata frizerske profesije

Projekt Shaping Futures, međunarodna humanitarno-edukativna inicijativa koju je pokrenuo...

INZ: Visoke temperature mogu ugroziti zdravlje – zaštitite sebe i svoje najbliže

Toplotni valovi predstavljaju jedan od najznačajnijih vremenskih rizika po...

ŽIVOT POSVEĆEN RIJEČI Tomislav Ladan rođen je 25. lipnja 1932.

Tomislav Ladan, hrvatski jezikoslovac, leksikograf, književnik i prevoditelj, rođen...

Sezona 2025./2026. u Lutkarskom kazalištu Mostar: Godina gostovanja i novih uspjeha

Iza Lutkarskog kazališta Mostar je još jedna iznimno uspješna...

Turnir u Mostaru ispisao povijest bh. futsala, po prvi put korištena VAR tehnologija

Poznati su polufinalni parovi Futsal turnira Mostar 'Premier sportska...

Održan koncert polaznika Napretkova tečaja pjevanja i klavira

U organizaciji HKD Napredak Glavna podružnica Mostar u srijedu,...