Medalje za mlade snage JK Neretva

Proteklog vikenda galebovi mostarske Neretve nastupili su u Dubrovniku i ostvarili zapažen rezultat. Naime, JK Župa Dubrovačka bila je domaćin 4. Memorijala Matea Knego koji je okupio djecu, uzrasta od U10 do U16 iz preko 27 judo klubova iz BIH, CRO, UKR, MNE i GER.

Mostarska Neretva nastupila je sa svojih devet dječaka, njih osam u uzrastu U10 i jednog u uzrastu U12.

Ekipa dječaka u ukupnom plasmanu ostvarila je zapažen rezultat osvojivši drugo mjesto za najuspješnije dječake do 10 godina u dosta jakoj konkurenciji, sa samo 3 boda manje od prvoplasirane ekipe, ali i sa dosta manje natjecatelja od iste.

Zlatne medalje osvojila su braća Alić Elvedin i Huzejife, dok su se brončanim medaljama okitili, Petar Gilja, Emil Redžić i Adam Bin Nermin.

Ovo je bio samo još jedan u nizu međunarodnih turnira gdje se ova generacija pokazala i dokazala da je konstantno u samom vrhu, a još uvijek su na samom početku. 

Plasman za peto mjesto ostvarili su Jakov Zovko, Gabriel Aleksandar Ćeško, Ali Redžić i Hamza Bin Nermin. 

Za JK Neretva u narednom razdoblju sljedi još nekoliko međunarodnih turnira, a plan treninga se nastavlja.

Najnovije

Potpisani ugovori o potpori mladim poljoprivrednicima u HNŽ-u

U Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Hercegovačko-neretvanske županije danas...

Mario Landeka: “Vjerujem da će publika prepoznati iskrenost i emociju u pjesmi Oprosti mi majko”

Klapa Grga iz Posušja prije nekoliko dana predstavila je...

Predstavljanje nove zbirke Magdalene Blažević “Vučja kuća i druge proze”

U organizaciji HKD Napredak Glavne podružnice Mostar i Hrvatskog...

Pokrenuta peticija stanara zgrade Ledara: Otpor bezakonju

Stanari zgrade Ledara, koja obuhvaća adrese Ulica Ante Starčevića...

Ibrica Jusić predstavio videospot za novu šansonu Katarina

Ibrica Jusić, jedan od najistaknutijih šansonijera ovih prostora, objavio...

Fond za profesionalnu rehabilitaciju jača inkluzivno tržište rada u Federaciji BiH

Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom...

Renovirani Bingo na Stupu uskoro spreman za otvaranje

Posljednjih mjeseci nije bilo teško primijetiti radove na Bingo...