Marca: U nedjelju Modrić u prvih 11

Real Madrid u nedjelju od 18:30 u utakmici 28. kola španjolske La Lige na Santiago Bernabeuu dočekuje Celtu Vigo, a Marca navodi kako Carlo Ancelotti za tu utakmicu priprema “malu revoluciju” u prvih 11. Kako navodi španjolski medij sa sjedištem u Madridu, inače uvijek sjajno upućen u zbivanja u Realu, Ancelotti je zbog loše predstave protiv RB Leipziga u Ligi prvaka odlučio napraviti značajne promjene.

Novinari Marce kao najvećeg dobitnika tih promjena vide Luku Modrića. “Modrić je protiv Seville i Valencije bio čovjek odluke, a kad je ušao protiv RB Leipziga donio je točno ono što je Realu bilo potrebno da smiri i riješi utakmicu. Madriđanima je bilo potrebno samo malo više mirnoće i vizije u onoj silnoj nervozi Bernabeua i to su dobili s Modrićem”, navodi Marca.

Osim Modrića, u prvih 11 se vraća Brahim Diaz, a počet će i Rodrygo. Na klupu će tako preseliti Eduardo Camavinga, Toni Kroos i Jude Bellingham. Ancelotti smatra kako Bellingham trenutno nije mentalno na potrebnoj razini te da je Diaz, koji ga je ove sezone najviše i mijenjao u prvih 11, dokazao da zaslužuje još prilika.

Najnovije

Finalni umjetnički performans mladih Mostara – „Global Art Fusion“

Agencija lokalne demokracije (LDA) Mostar poziva medije da ispratite...

Zlatna povleja Matice hrvatske za monografiju “Ferdinand Zovko: Baritonov život za publiku”

Monografija „Ferdinand Zovko: Baritonov život za publiku“ autora Dragana...

Odlazak doajena novinarstva i kroničara suvremene povijesti Mostara

U 79. godini života preminuo je Šemsudin Zlatko Serdarević, doajen mostarskog novinarstva,...

Počela izgradnja novog terminala Zračne luke Mostar, vrijednog 1,5 milijuna maraka

Gradonačelnik Mostara dr. Mario Kordić i predsjednica Vlade Hercegovačko...

Bošnjak u Berlinu sudjelovala na konferenciji o reformama tržišta rada

Ministrica civilnih poslova Bosne i Hercegovine Dubravka Bošnjak, na...

Milan Sitarski: Lagumdžija je mahanjem zemljovidom trećeg entiteta u sred Vijeća sigurnosti internacionalizirao hrvatsko pitanje

Član Stručnog tima Instituta za društveno-politička istraživanja Milan Sitarski...

FMOZ poziva akademsku i istraživačku zajednicu na prijavu projekata iz znanosti i inovacija

Federalno ministarstvo obrazovanja i znanosti poziva univerzitete, znanstveno-istraživačke institucije,...

Narodno pozorište RS-a s „Gospođom Olgom“ gostuje na Mostarskom proljeću

Već tradicionalni sudionik kazališnoga programa Mostarskoga proljeća, ansambl Narodnoga...