KONAKOVIĆ: Ustavni sud BiH s Vukojom zaštitio državu, sutra razbijamo sve laži

Nakon što je Ustavni sud Bosne i Hercegovine danas poništio izborni zakon RS, na društvenim mrežama se oglasio ministar vanjskih poslova BiH i lider NiP-a Elmedin Konaković.

– Institucije naše zemlje čuvaju našu domovinu od svih naleta, a institucije jačamo svaki dan. Koristim priliku da vas podsjetim na brutalne laži prilikom izbora Marina Vukoje u Ustavni sud BiH.

Istraga, Patria i klub DF-a tvrdili su da Dodik izborom Vukoje preuzima kontrolu, da će zadržati četvrtog delegata i da će Dodik i Čović “raskrčiti državu”.

Ustavni sud je danas odlučio i u korist SDS-a. SNSD danas ima tri delegata u Domu naroda.

Ustavni sud je u zadnjih nekoliko odluka zaštitio ustavni poredak, državnu imovinu i zakone naše zemlje, sve nakon izbora Vukoje.

Važno je danas podsjetiti na laži svih istraga, patria, svih mešalića jer ta ista ekipa sije nove laži svaki dan, bez prestanka.

Sutra na press konferenciji razbijamo laži, a danas je dobar trenutak da postavimo pitanje kako netko može vjerovati ovim ljudima nakon svih laži koje smo raskrinkali – poručio je Konaković.

Najnovije

KA Zrinjski-HKK Mostar slavila u gradskom derbiju

Jučer su članovi KA Zrinjski-HKK Mostar odigrali zaostalo XIV. kolo...

Messer BiH na Mostarskom sajmu predstavio inovativnu HyCut tehnologiju

Na ovogodišnjem Međunarodnom sajmu gospodarstva u Mostaru, koji se...

Vijećnik Zovko: Nećete pretvoriti zapadni Mostar u Dar al-Islam

Vijećnik Slavko Zovko poručio ef. Maksumiću da zapadni Mostar...

Predstavljanje knjige „ Mimoilaženja“, autorice Ozane Ramljak

U sklopu programa kulturne manifestacije Napretkov tjedan kulture 2025....

Stotine talijanskih srednjoškolaca u posjeti mostarskom Centru za kulturu

U mostarskom Centru za kulturu tijekom posljednja dva mjeseca...

Održana konferencija o održivom razvoju, svoje koncepte ESG-a predstavio i HT Eronet

Ministarstvo trgovine, turizma i zaštite okoliša Hercegovačko-neretvanske županije i...

Enver Hoxha – vođa Albanije kojem je uzor bio Staljin – 1985.

Za vrijeme Drugog svjetskog rata Hoxha je pokrenuo partizansku...