Karla Kevo predstavlja svoj književni prvijenac „Mala djevojčica velikih snova“

Promocija zbirke pjesama „Mala djevojčica velikih snova“ autorice Karle Kevo bit će upriličena u četvrtak, 21. rujna 2023. godine, s početkom u 19 sati u Duhovno-kulturnom centru Sarsenterum u Stocu.

Knjigu će, osim autorice, predstaviti i doc. dr. sc. Tina Laco, doktorica teatrologije i akademska glumica te Miljenka Koštro, književnica.

Program predstavljanja će voditi Matea Jurić, glavna i odgovorna urednica Običnog radija Mostar, dok će sve nazočne ugodnom glazbom razveseliti glazbeni sastav Duo Vox.

Od srca pozivam i s radošću iščekujem sve ljubitelje pisane riječi na promociji mog književnog prvijenca, u Stocu, 21. rujna s početkom u 19 sati“, kazala je Karla.

Promocija knjige organizira se pod pokroviteljstvom Grada Stoca, Matice hrvatske Stolac i Duhovno-kulturnog centra Sarsenterum Stolac.

Najnovije

Pučanstvo Posušja darovalo 48 doza krvi

U utorak, 7. srpnja 2026. godine, u kinodvorani u...

Buhač i Kordić obišli posade air tractora zahvalivši svim gasiteljima požara u HNŽ-u na požrtvovnosti i hrabrosti

Predsjednica Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Marija Buhač i gradonačelnik Grada...

Kristijan Trampuž predstavio spot za novu pjesmu „Sreći je imel al’ sretan ni bil“

Kristijan Trampuž predstavio je novu pjesmu zanimljivog i upečatljivog...

Hotel Mostar raspisao natječaj za više radnih mjesta

Hotel Mostar raspisao je natječaj za prijem više djelatnika...

HT Eronet podržao niz događanja od sjevera do juga BiH

S dolaskom toplijih dana i uvertirom u ljeto, svibanj...

Sindikati obrazovanja prozvali Vladu HNŽ-a: Obrazovanje nije trošak, nego ulaganje u budućnost

Koji su rezultati uloženih stotina milijuna KM u poticaje...