Judo klub Herceg Mostar osvojio 12 medalja

Judaši Judo Kluba Herceg na turniru u Ilidži

Judo klub Herceg Mostar istaknuo se među najboljim klubovima na memorijalnom turniru Gorana Samardžija u organizaciji Judo kluba Famos u Istočnoj Ilidži. Turnir je okupio preko 400 sudionika iz 40 klubova iz Bugarske, Bosne i Hercegovine te Slovenije.

Judo klub Herceg Mostar ponosno je predstavljao 20 natjecatelja koji su osvojili ukupno 12 medalja. Zlatom su se okitili Erika Malešević, Marko Tokić, Patrik Kolobara i Petra Čuljak, dok su srebrne medalje osvojile Rebeka Musa i Katja Gubeljić.

Impresivno, čak šest natjecatelja iz Hercega osvojilo je brončane medalje. U starijoj uzrasnoj kategoriji, Matej Karačić, Domagoj Pehar, Irina Karačić, Tin Skorupan, Marko Gačić i Petra Čuljak pokazali su vrhunsku sportsku izvedbu.

Ova uspješna ekipa Hercega Mostar zauzela je visoko treće mjesto među 40 klubova, dok je ekipa dječaka do 11 godina ponosno proglašena najboljom ekipom turnira. Njihov impresivan nastup svjedoči o kontinuiranom uspjehu i predanosti članova Judo kluba Herceg u svijetu juda.