Humanitarni koncert „Hercegovina za Afriku“ ispunio dvoranu i u Međugorju

Humanitarni koncert „Hercegovina za Afriku“ ovoga petka ispunio je dvoranu Ivana Pavla II. u Međugorju do posljednjeg mjesta.

Zbor Amadeus i Vinko Ćemeraš raspjevali su Međugorčane i napravili nevjerojatnu atmosferu.

Projekcija filma, izloženi suveniri i ručni radovi, ali i fotografije koje je Marija Zorka Vasilj pažljivo zabilježavala u Africi uspjeli su donijeti dašak Afrike i u Međugorje.

Stotine raspjevanih i radosnih lica obasjali su dvoranu i ujedinili ih u jedan cilj – podržati fra Ivicu Perića na misiji u Zambiji.

Organizatori podsjećaju kako su ulazi na sve koncerte besplatni, a svi prisutni mogu donirati dobrovoljne novčane priloge u za to predviđene kutije.

Večeras je domaćin koncerta Posušje u kinodvorani s početkom u 19 sati, dok je četvrti i posljednji koncert rezerviran za Livno u nedjelju 2. veljače u dvorani Narodnog Sveučilišta s početkom u 16 sati.

Najnovije

ROXAJ donosi novu glazbenu priču uz ručno crtani animirani spot

Nova pjesma ROXAJ-a donosi toplu, razigranu i nostalgičnu priču...

Obilježavanje 31. obljetnice VRO „Maestral“ i oslobođenja Jajca uz pokroviteljstvo HNS-a BiH

Predsjednik Hrvatskog narodnog sabora Bosne i Hercegovine dr. Dragan...

Od petka 7.8.2026. započinje implementacija Smart Parking sustava u Gradu Mostaru

JP „Mostar Parking“ d.o.o. Mostar obavještava građane da od...

Sedmo izdanje manifestacije „Kušaj ljubuška vina“ donosi vrhunska vina, gastronomiju i glazbu

Ljubuški će i ovoga ljeta biti nezaobilazno odredište za...

Schwarzkopf Hair Lab karavan stiže u Sarajevo – besplatno stiliziranje kose 8. i 9. kolovoza

U okviru regionalne Schwarzkopf Hair Lab turneje, karavan ovog...