Hajduk nastavlja gubiti bodove

U prvom subotnjem susretu 24. kola SuperSport HNL-a igrali su Varaždin i Hajduk. Rezultat je bio 1:1 pred čak 10 300 gledatelja na stadionu Varteksa.

Vodstvo domaćina

Domaćin je poveo u 40. minuti golom Leona Belcara iz kontranapada. Hajduk je izjednačio u 66. minuti, strijelac je bio Niko Sigur.

Dodajmo da je Varaždin od 52. minute imao igrača manje nakon što je drugi žuti karton dobio Marko Dabro.

Mnogo dvojbenih odluka u meču

Bio je to dvoboj nakon kojega će se zasigurno vući “repovi” zbog niza dvojbenih odluka. U tomu su prednjačili glavni sudac Jović i njegovi pomoćnici u VAR-u, poglavito Čuljak.

Hajduk je tako ostao drugi na ljestvici s 49 bodova, jednim manje od vodeće Rijeke koja u nedjelju gostuje kod trećeg Dinama koji ima 44 boda i dvije utakmice manje.

Varaždin je ostao osmi s 26 bodova, jednim manje od šeste Gorice i sedmog Slavena Belupa koji će igrati međusobno u nedjelju.