Frano Pehar & Tarapana Band predstavljaju novi ljetni hit “Bolnica”

Nakon brojnih hitova koji su osvojili srca publike kao što su “Nisam birao” i “Konobaru”, Frano Pehar & Tarapana Band predstavljaju novi hit “Bolnica”. 

Frano je ovom pop pjesmom pokazao da se odlično snalazi i u tom žanru. Pjesma je veoma energična, brzog, zaraznog ritma, s ljubavnom porukom – uvijek bit ću tu, samo za tebe.

Glazbu i tekst potpisuje autor brojih hitova Dušan Bačić, a aranžman Bojana Dragojevića stvara jedinstven doživljaj. Pjesma je još jedan dokaz da nastavljaju dominirat našom scenom donoseći uvijek nešto autentično. S obzirom na tekst pjesme, “Bolnica” će zasigurno dugo ostat u srcima svih ljubitelja dobre glazbe. 

Frano i Tarapana jedan su od najpopularnijih sastava ovih prostora, a iza sebe imaju brojne nastupe diljem Hrvatske i regije. Početkom mjeseca su na CMC festivalu u Vodicama predstavili svoj drugi studijski album “Volim te živote” na kojem je “Bolnica” jedan od devet novih hitova. Album je obilježila i suradnja s jednim od najpopularnijih regionalnih pjevača, Matom Bulićem, na još jednom prijateljskom duetu “Nisam ja bez korijena”. 

Najnovije

Pokaži humanost: daruj krv i preuzmi Mostar Summer Fest ulaznicu!

Krv je jedini lijek koji se ne može proizvesti....

Večeras u Centru 2 kreće novo izdanje Street Soccer turnira

U mostarskom naselju Centar 2 od večeras se igra...

NetWork 14 otvara prvi programski presjek: HUMAN UPGRADE kroz AI, cyber sigurnost, liderstvo i digitalnu odgovornost

Nakon što je početkom godine predstavljen koncept HUMAN UPGRADE,...

Mons. Franjo Topić: Europa mora čuvati svoje korijene i odgovarati na izazove vremena

U sklopu radijskog serijala „Hrvatski narod diše europskim vrijednostima“,...

Lejla Šuman: Bez odgovorne primjene zakona nema dugoročne zaštite okoliša

Bosna i Hercegovina raspolaže iznimno vrijednim prirodnim bogatstvima –...

Stajaće ovacije za „Ovaj mali život“ na XIII Festivalu glumca BiH

Predstava „Ovaj mali život“ gostovala na XIII Festivalu glumca...

Više od 140 sudionika iz politike i gospodarstva na konferenciji Prstena: fokus na kibernetičku sigurnost i zaštitu podataka

Konferencija o kibernetičkoj sigurnosti i zaštiti osobnih podataka u...

Marko Matiješević: Djeca nas ne slušaju, djeca nas upijaju

Što zapravo znači biti dobar roditelj u vremenu u...