Dora Marušić državna prvakinja u taekwondo-u

U subotu je u Zvorniku održano Državno prvenstvo za kadete, juniore i seniore, na kojem je sudjelovalo oko 400 natjecatelja iz cijele Bosne i Hercegovine. Taekwondo Akademija Marušić nastupila je s četiri natjecatelja: Lukasom Mišićem, Nikom Dragović, Rokom Bakovićem i Dorom Marušić, koji su zajedno osvojili tri odličja dok je ekipu predvodio trener David Marušić.

Marina Aničić je dijelila pravdu u ulozi sudca na natjecanju.

Dora Marušić ponovo je postala seniorska državna prvakinja i donijela najsjajnije odličje, čime je osvojila jedinu zlatnu medalju u seniorskoj konkurenciji za grad Mostar nakon titule europske klupske prvakinje. Nika Dragović osvojila je brončanu medalju u kadetskoj konkurenciji, održavši svoje mjesto među najboljima u svojoj kategoriji, dok je veliki pozitivni iznenađenje natjecanja bio Lukas Mišić, koji je nakon samo godine dana treniranja osvojio brončano odličje na svom prvom natjecanju u kadetskoj konkurenciji. Roko Baković je unatoč dobrom nastupu, ovaj put ostao bez medalje.

Marušić Taekwondo Akademija ponovno je pokazala svoju izvrsnost, nastavivši nizati uspjehe i potvrđivati kvalitetu svog rada. Iz Akademije ističu veliko zadovoljstvo rezultatima s ovog turnira, jer iz natjecanja u natjecanje bilježe veliki napredak i konstantne izvrsne rezultate.

Najnovije

„Eros i Thanatos“ u Tomislavgradu: umjetnost između života i prolaznosti

U petak, 27. veljače 2026. godine, je u galeriji...

Spasi jedno dijete i spasit ćeš cijeli svijet. Postani Kum.

Svijet koji gledamo svakog dana pun je teških priča...

Božo Ljubić: Od rata, Pogorelice do Heleza veze Sarajeva i Teherana su jake – to je autogol za Bošnjake

Predsjednik Glavnoga vijeća HNS-a Božo Ljubić u emisiji Kompas...

U Neumu predstavljen COASTRUST projekt, potpisani memorandum i sporazum

U sklopu današnjega predstavljanja COASTRUST-a, projekta koji okuplja sedam...

8 milijuna KM za nova radna mjesta: Fond poziva i pruža priliku za zapošljavanje osoba s invaliditetom

Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom...

Omiljene Frajle zagrebačka publika u Lisinskom opet ispratila ovacijama na početku velike regionalne turneje s novom članicom

Nadaleko poznate ambasadorice dobre zabave - sestre Jelena i Nevena Buča...

Mostar želi nastaviti pobjednički niz pred domaćom publikom

Košarkaši HKK Mostar u petak nastavljaju prvenstvenu utrku domaćim...

EU ambasador Soreca u posjeti službenicima FRONTEX-a raspoređenim na graničnom prelazu Bijača

Šef Delegacije Europske unije u Bosni i Hercegovini i...