Đapić: Anušić je jednom rečenicom o svom i Milanovićem školovanju ‘uništio’ Milanovića!

Zoran Milanović napadom na ministra obrane Ivana Anušića učinio je gaf koji je čak i za njega potpuno neočikevan!

Naime, pokušavajući diskreditirati Ivana Anušića “s visoka” potcjenjujući obrazovanje i kompetentnost ministra obrane za bavljenje visokom politikom, usputno vrijeđati Anušićevo domicilno okruženje ( općina Antunovac ) Zoran Milanović otvorio je svoje političke bokove kao nikada dosada, rekao bih opasnije po sebe nego kad je kršio ustav želeći se promovirati kao kandidat za premijera na prošlim parlamentarnim izborima!

U aktualnoj predsjedničkoj kampanji za još jedan mandat napasti ministra obrane s kojim bi prema ustavnim odredbama morao i trebao surađivati Zoran Milanović otvorio je svoje najranjivije točke! DOMOVINSKI RAT! Koliko god pokušao pojavljivanjem na braniteljskim obljetnicama, dodjelama odličja ratnim postrojbama i pojedincima uljepšati svoj odnos prema tom epskom vremenu, on ne može pobjeći od sebe i upravo zato je napao ministra koji u ovoj vladi uz ministra branitelja Tomu Medveda predstavlja DOMOVINSKI RAT!

Šahovskim riječnikom, Ivan Anušić je doslovno minijaturom matirao Milanovića! Jasnim odgovorim kako je on ( Anušić ) prekinuo svoje školovanje, uzeo pušku, otišao u rat i time omogućio njemu( Milanoviću ) da završi školovanje i postane predsjednik države za koju se nije borio!

Spominjući kako je Anušić izašao iz komfora Antunovca, Milanović zaista pokazuje koliko on ne osjeća dubinu i sadržaj DOMOVINSKOG RATA! U doba kada je Anušić pristupio obrani Antunovca, Slavonije i Baranje, taj prostor nije bio zona komfora, ni onda, a ni danas! Kao načelnik općine, a kasnije kao župan prošao je političko obrazovanje o kakvom Milanović može samo sanjati!

Upravo zbog toga je Anušić jednom rečenicom o svom i Milanovićem školovanju “uništio” Milanovića! Hrvatski političari koji obnašaju visoke i najviše dužnosti moraju imati neke standarde ponašanja, zajedništva, obola stvaranju države( ako su po svojim godinama i fizičkim i umnim sposobnostima mogli sudjelovati), državotvorni pogled na prošlost, sadašnjost i budućnost Hrvatske!

Politika je specifična disciplina ljudskog djelovanja, a u njoj ljudskost, skromnost, poniznost ne bi smjele biti hendikep, dapače! Briljantno obrazovanje, strani jezici, iskustvo svjetskih putovanja dobrodošli su, ali u Hrvatskoj politici, gosp. Milanoviću postoje i vrijednosti koje su iznad ovih elemenata nadgradnje! Temelji su bitni gospodine Milanoviću! TEMELJI! Anušić ih ima, a vi nemate, komentirao je Ante Đapić na facebooku.

Najnovije

Zvijezde pod otvorenim nebom: Kantarevac ovog ljeta postaje epicentar glazbenih večeri u Mostaru

Ovoga ljeta Mostar ponovno postaje nezaobilazna destinacija za sve...

Dizajn talk s Modrom Stijenom: Stol kao središte doma – kako pametno odabrati blagovaonski stol?

U programu Običnog radija emitirana je nova emisija „Dizajn...

Projekt prekogranične suradnje Cross-Border HealthTech Venture Builder

U okviru projekta Cross-Border HealthTech Venture Builder, koji se...

Andrea Šušnjara ohrabrena podrškom svog dečka i Tončija Huljića objavila pjesmu “Ljubavni kockari”

Pjevačica Andrea Šušnjara objavljuje novu pjesmu, snažnu baladu “Ljubavni...

EU odlučno kažnjava ilegalni IPTV – vrijeme je za konkretne korake i u BiH

Ilegalna distribucija IPTV sadržaja nije samo narušavanje tržišnih pravila...

Mostar : Konferencija “Europa za građane – vrijednosti koje nas povezuju”

Konferenciju pod nazivom "Europa za građane – vrijednosti koje...

Ljubuški srednjoškolci darovali 54 doze krvi

U četvrtak, 12. ožujka, u Ljubuškom je održana akcija...