Čarobni !hej ugođaj Mostar Summer Festa

Proteklog je vikenda održano još jedno izdanje Mostar Summer Festa, kultnoga događaja koji tri dana na jednome mjestu okuplja sve naraštaje koji istinski uživaju u glazbi. A uz brend !hej, i ove smo godine dali potporu ostvarenju istinskoga fest ugođaja.

Uz glazbu, na Kantarevcu se moglo uživati i u food korneru i pićima koje su osigurali razni sponzori. Pod svjetlima reflektora sjajio je i naš !hej štand, na kojemu ste mogli snimiti svoje najljepše trenutke pomoću kamere od 360 stupnjeva, koja je senzacija današnje tehnologije. 

Festivalska energija i nasmijana lica uistinu potvrđuju da se ovakvi festivali, iz godine u godinu, trebaju njegovati i podržavati. 

Otvorenje festivala obilježili su fantastični Zoster i Matija Cvek, a drugoga su se dana svi ljubitelji dobre glazbe mogli vratiti u srednju školu s Edom Maajkom, Urbanom i njegovim bandom. Treći je dan bio u znaku Zabranjenog pušenja, dok je večer zatvorila Mimi Mercedez.

 Protekli je vikend bio čaroban, a posebno su se dobro zabavili svi članovi !hej obitelji. 

Zaključak je samo jedan: nema ništa ljepše nego biti dijelom nezaboravnih priča kakva je ova koju već godinama stvaramo s Mostar Summer Festom.

Najnovije

Vlada HNŽ-a usvojila Dokument okvirnoga proračuna do 2029. i osigurala sredstva za financiranje GSS-ova

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije na današnjoj je sjednici usvojila Dokument...

Onkologija u Mostaru dobiva svoj „Kutak za osmijeh“ – prostor koji će bojama i toplinom vraćati nadu pacijentima

Hodnici onkološkog odjela uskoro će dobiti novo lice. Zahvaljujući...

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi za pučanstvo Posušja

U utorak, 7. srpnja 2026. godine, od 9:00 do 11:00 sati u kinodvorani...

Hrvatsko kulturno društvo Napredak obilježava Dan Društva 5. srpnja, na blagdan svetih Ćirila i Metoda

U nedjelju, 5. srpnja, Hrvatsko kulturno društvo Napredak obilježava...

U Mostaru održana radionica o stresu, traumi i radnim pravima novinara

Organizacija Pro Educa uspješno je održala radionicu za novinare...

Prva večer Mostar Summer Festa: trijumf glazbe!

Četrnaesti Mostar Summer Fest je, već tradicionalno, otvorio ljeto...