Besart Abdurahimi novi igrač Zrinjskog

Hrvatsko-makedonski nogometaš Besart Abdurahimi postao je novi igrač aktualnog prvaka Bosne i Hercegovine Zrinjskog iz Mostara, izvijestili su u srijedu iz kluba.

U objavi na X profilu najuspješnijeg kluba u BiH navodi se kako je suradnja s 33-godišnjim krilnim napadačem dogovorena do 31. svibnja 2025. godine.

Besart Abdurahimi rođen je 1990. u Zagrebu, a nastupao za više mladih nogometnih selekcija Hrvatske. Bivši je i seniorski reprezentativac Sjeverne Makedonije. U Zrinjski iz Mostara stiže nakon angažmana na Cipru gdje je do siječnja ove godine nastupao za Apollon Limassol.

Profesionalnu karijeru je počeo u dresu NK Zagreb, a igrao je još u Izraelu (Hapoel TA), Belgiji (Lokeren), Kazahstanu (Astana), Japanu (Cerezo Osaka), Makedoniji (Shkendija, Partizani), Rumunjskoj (Hermannstadt) i Sloveniji (Bravo).

Najnovije

Koncert Simfonijskog orkestra Mostar povodom Svjetskog dana glazbe

Mostar će i ove godine biti domaćin tradicionalnog obilježavanja...

Predstavljanje Lovrićeve knjige “Hodio sam Božjim stazama”

U utorak, 16. lipnja, u 19 sati bit će...

Ludvig Letica pojasnio Periću kako se voli domovina

Predsjednik Županijskog odbora HDZ-a BiH Hercegovačko-neretvanske županije Ludvig Letica...

Sedam predstavnika HKK Mostar na reprezentativnoj razini

Nakon sjajne sezone okrunjene naslovom prvaka KS Herceg-Bosne, iz...

Odabrani najbolji radovi Tropletova literarnoga natječaja za 2026. godinu

U prigodi svetkovine svoga nebeskog zaštitnika svetoga Josipa, HKZ...