Atletico nakon penala i Borussia idu dalje

Večeras od 21 sat igraju se zadnje dvije uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka. Borussia iz Dortmunda je s 2:0 pobijedila PSV golovima Sancha u 3. i Reusa u 90. minuti i prošla u četvrtfinale. No, drama je u Madridu gdje su se igrali produžetak između Atletica i Intera.

Inter je poveo u 33. minuti golom Dimarca, dvije minute kasnije izjednačio je Griezmann, a četiri minute prije kraja produžetke domaćinima osigurao je Memphis Depay. Inter je u prvoj utakmici slavio 1:0, a Atletico je s ovih 2:1 izjednačio ukupni omjer.

Oblak je nakon produžetaka obranio dva penala što je bilo dovoljno za prolaz.

Najnovije

Izložbom Ivane Jelčić spušten zastor na Mostarsko proljeće 2026.

Nakon više od dva i pol mjeseca blagdana kulture,...

Info sesija o Javnom pozivu za podršku domaćinstvima

Grad Mostar obaviještava građane o održavanju info sesije o...

Visoko izaslanstvo Vlade HNŽ-a, VSTV-a BiH i mjesnoga sudstva o trajnomu rješenju pitanja sjedišta Općinskoga suda u Konjicu

Ministarstvo pravosuđa, uprave i lokalne samouprave Hercegovačko-neretvanske županije organiziralo...

Vlada HNŽ-a izdvojila 395.000,00 KM za prijevoz učenika, 130.000,00 KM za pučke kuhinje i 500.000,00 KM za Zračnu luku Mostar

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije na današnjoj je sjednici usvojila Odluku...

Priopćenje za javnost sa 25. i 26. telefonske sjednice Vlade ŽZH

U četvrtak 2. srpnja 2026. godine, pod predsjedavanjem predsjednika...

Večeras počinje Mostar Summer Fest: Dubioza kolektiv predvodi dosad najjači lineup

Festivaldžije, jeste li spremni!? Jer Mostar Summer Fest je...

Fuad Hujdur: Današnji otpad je previše opasan da bi završavao na deponijama

Požar na odlagalištu Uborak, zagađen zrak, zabrinutost stanovnika okolnih...