Adria kvizaški kup 2025. počinje u Mostaru – osvojite jedno od pet putovanja

Da se znanje itekako isplati, potvrđuje sve jača kvizaška scena diljem Hercegovine, koja u stopu prati ostatak regije. Kvizovi općeg znanja sve su češći izbor za zabavu među studentima, ali i kod starijih generacija, koji tijekom tjedna traže zabavan i dinamičan način provođenja večeri, uz mogućnost osvajanja vrijednih nagrada.

Urbana kviz priča – nova razina kvizaške zabave

Kvizaška organizacija Urbana kviz priča, s osam godina iskustva organizacije kvizova općeg znanja i tematskih kvizova, kroz čije je ruke prošlo nekoliko desetaka tisuća različitih pitanja, od prošle jeseni Mostarcima donosi urbano dobre kvizove.

Njihova provjerena kombinacija zanimljivih kategorija, natjecateljskog duha i atraktivnih nagrada okupila je tijekom zimske sezone više od 70 ekipa koje su 11 tjedana testirale svoje znanje.

Za proljetnu sezonu općih kvizova spremaju jednako dobru i uzbudljivu kvizašku zabavu i još više nagrada za najbolje, ali i najsretnije ekipe.

Adria kvizaški kup – regionalno natjecanje znanja

Svaki kviz općeg znanja je individualan i ekipama koje sudjeluju donosi priliku da osvoje neku od vrijednih nagrada, a koje uključuju novčane nagrade, boce pića za nazdravljanje kvizaškom uspjehu ili poklon pakete partnera i sponzora.

Ipak, s obzirom na više od 80 lokacija diljem Hrvatske i Bosne i Hercegovine u kojima djeluje Urbana kviz priča, u cilju povezivanja lokacija i nekoliko tisuća kvizaških ekipa, pokrenut je Adria kvizaški kup. O čemu je riječ?

Adria kvizaški kup počinje od ovog tjedna i traje 14 kvizaških kola, a svakoj ekipi koja sudjeluje u Kupu bodovat će se 10 najboljih rezultata. Pet najboljih ekipa sa svake lokacije dobiva priliku sudjelovati u finalnom kvizu u Zagrebu, koji će se održati 31. svibnja. Glavne nagrade u finalu Kupa donose pet putovanja za pet najboljih ekipa na pet destinacija u Hrvatskoj.

Mostarska kviz priča – srijedom u Charlie bar & snacku

Jedna od 80+ lokacija na kojima se svaki tjedan održavaju urbano dobri kvizovi je i Mostar, svake srijede od 20:00 h u Charlie bar & snacku. Adria kvizaški kup u Mostaru počinje 19.2., a organizatori pozivaju sve iskusne kvizaške znalce, kao i one koji se samo žele zabaviti sredinom tjedna, da im se pridruže u srijedu od 20:00 h i iskuse potpuno novi doživljaj pub kvizova općeg znanja.

Pitanja i kategorije su prilagođeni ekipama s različitim razinama znanja i iskustva, a isto vrijedi i za nagrade. Nagrađuju se tri najbolje ekipe, ekipa koja zauzme mjesto zlatne sredine te ekipa na predzadnjem mjestu.

Pridružite se Mostarskoj kviz priči i Adria kvizaškom kupu već ove srijede, 19.2. na novom kvizu općeg znanja i prosudite sami zašto tisuće kvizaških ekipa igra urbano dobre kvizove svaki tjedan. Više informacija pronađite na Instagram profilu Mostarske kviz priče gdje svojoj ekipi možete osigurati mjesto za sudjelovanje.

Najnovije

HNŽ uspostavila učinkovit sustav za rano otkrivanje požara s 18 visokotehnoloških kamera

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije odobrila je, na sjednici održanoj 19....

Objavljen Javni poziv za Program potpore Hrvatima u Bosni i Hercegovini za 2025. godinu

Otvorene prijave za projekte gospodarskog razvoja lokalnih zajednica u...

Ministrica Duraković: Zaštita djece je svakodnevna obveza svih nas

Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke/znanosti čestita Međunarodni dan prava...

Gavranu, Baueru i Prosenjaku uručene nagrade za najbolji povijesni roman u suvremenoj hrvatskoj književnosti

Na književnoj manifestaciji „Kraljevstvo riječi“ u Tomislavgradu uručene su...

Besplatan koncert Vatre u Širokom Brijegu: Evo gdje možete preuzeti svoje ulaznice

Humanitarni koncert “Vatra” vraća se na Pecaru 6. prosinca,...

Predsjednik Čović susreo se s veleposlanikom SR Njemačke u BiH, Nj. E. Alfredom Grannasom

Predsjednik Hrvatskog narodnog sabora BiH dr. Dragan Čović održao...

Magazin osvaja novom emotivnom pjesmom Kao žena ženi

https://www.youtube.com/watch?v=gfa6DdOOWu0&list=RDgfa6DdOOWu0&start_radio=1 Grupa Magazin predstavlja novi singl Kao žena ženi, pjesmu koja donosi snažnu...

Susret predsjednice Vlade HNŽ-a s veleposlanikom SR Njemačke u BiH

Predsjednica Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Marija Buhač primila je danas...