Ansambl Hajo iz Subotice objavio svoj treći samostalni album “Vrime piše priče”

Ansambl Hajo, poznati tamburaški sastav iz Subotice, snimio je svoj treći samostalni album. CD pod nazivom “Vrime piše priče” upravo je stigao u prodaju. Radi se o izdanju s deset autorskih pjesama.

Na skladbi “Kad krenu tvoji svatovi” u goste su pozvali vrsnu solisticu iz Subotice, Antoniju Dulić, a na skladbi “Ratari i ribari” uz pomoć klape More povezali su panonsku ravan i našu, dalmatinsku obalu. Za produkciju i dobar zvuk albuma pobrinula se ekipa studija “Mak” iz Gradišta pod budnim okom Branimira Jovanovca Banija.

Ansambl Hajo ovu nedjelju, 26. studenog, u Subotici slavi svoj veliki jubilej, a to je 35 godina umjetničkog stvaralaštva. Tom prigodom promovirat će i novi album “Vrime piše priče”. Hajo je orkestar koji njeguje prepoznatljiv način muziciranja na tamburama iz kraja u kojem su rođeni.

Tumbas Pero Hajo, poznati vojvođanski tamburaš po kojem su i dobili ime zasigurno bi bio zadovoljan kad bi mogao čuti kako ovi uigrani momci zvuče. Bard tamburaške glazbe, Zvonko Bogdan, često ih uzima u svoju standardnu postavu od dvadeset i jednog tamburaša. Nema sumnje da će ljubitelji prave i iskonske tamburaške pjesme uživati slušajući Ansambl Hajo iz Subotice i njihove goste.

Album “Vrime piše priče” nabavite po cijeni od 9,50 eura u svim glazbenim prodavaonicama ili na webshopu.

Najnovije

Vlada HNŽ-a: Obavijest o potpisivanju ugovora za vježbenike

Izvješćujemo kandidate koji su odabrani za vježbenike temeljem raspisanoga...

Izložba “U suzama do guše” Armina Ćosića u Goethe-Institutu Sarajevo

Goethe-Institut Sarajevo predstavlja multimedijalnu izložbu “U suzama do guše” / “Drowning...

U četvrtak promocija knjige “‘ajmo na fuka” u Narodnom pozorištu u Mostaru

Hrvatsko narodno kazalište u Mostaru i Narodno pozorište u...

Europska potvrda kvalitete za Sveučilište u Mostaru

Proces međunarodnoga vrednovanja potvrdio je da Sveučilište u Mostaru...

Večer Tomislava Ivčića u Mostaru uz Tamburaški orkestar Misericordia

Galerija kraljice Katarine Kosače u Mostaru bit će domaćin...

XIV. Županijsko natjecanje iz pružanja prve pomoći

U utorak, 5. svibnja, u krugu Osnovne škole Biograci...

Tvrtka Binvest zapošljava na radnom mjestu komercijalist prodaje za HoReCa kanal

Tvrtka Binvest d.o.o. koja se bavi uvozom, distribucijom i...

Minores organizira radionice financijske pismenosti za srednjoškolce u Mostaru

Organizacija Minores pokreće ciklus radionica financijske pismenosti za srednjoškolce...